Ін’єкції з гіалуроновою кислотою — дуже популярна процедура. Попри це, питань, що відбувається з губами відразу після процедури, як піклуватися про них, що потрібно робити, а що не можна після збільшення губ, питань так багато, тому ми постараємося дати відповідь на основні.

ІНСТРУКЦІЯ, ЩО НЕ МОЖНА ПІСЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

Перші дні ви незмінно будете приділяти увагу зовнішньому виду після маніпуляцій. Але ж ін’єкції гіалуронової кислоти діє й на внутрішній стан організму. Не дотримуєтесь рекомендації? Можливі побічні ефекти після збільшення губ. Варто звертати увагу навіть на вплив зовнішніх чинників, шкідливі звички, спосіб життя. Що може спровокувати деформацію форми рота і змінити не в кращу сторону швидкість розпаду гіалурону? Тому дізнаймося, що не можна після збільшення губ.

ХАРЧУВАННЯ

Харчування пісял збільшення губ

Перший день після уколів варто виключити гарячі напої та гарячі страви. Це пов’язано з впливом температури на склад гіалурону. Вживання занадто гарячих їжі та рідин сприятиме також розширенню судин і непотрібного травмування тканин і шкіри, провокуючи набряклість. Як мінімум тиждень утримайтеся і від спиртних напоїв, оскільки алкоголь теж активізує кровообіг і розширює судини, відбувається непомітне посилення мікроциркуляції. До речі, на питання, чому не можна курити після збільшення губ. Якщо ви не можете відмовитися від куріння, то можете продовжувати палити, оскільки нікотин навпаки — звужує судини, при цьому не впливає на гіалуронову кислоту.

КОСМЕТИКА

Наступним пунктом, що не можна після збільшення губ буде косметика. Взагалі користування косметикою дозволене, але далеко не всієї. Обов’язково не користуйтесь блиском для губ та помадою, як і іншу декоративну косметику, яку треба наносити на зони навколо рота. Нейтральні гігієнічні засоби використовувати можна, ті, які не викличуть алергії на травмованій шкірі. На жаль, багато косметичних засобів за своїм складом агресивніші, ніж слід. Це стосується і більшості тональних кремів, так що маскувати почервоніння і набряклість не треба. Дозвольте шкірі регенерувати природним шляхом. Якщо ви все ж замислюєтеся, скільки можна фарбувати губи після збільшення філерами, ми радимо вдатися до улюблених помад і блиску через не менш як тиждень. Забудьте на час про хімічний пілінг і жорстку чистку. Якщо ви хочете зробити перманентний макіяж і татуаж — краще зробіть їх до сеансів ін’єкцій.

ФІЗИЧНІ НАВАНТАЖЕННЯ

фізичні навантаження після збільшення губ

Також після збільшення губ не варто займатись спортом або фізичними навантаженнями. Фітнес і активні тренування рекомендуємо відновити не швидше ніж через 7-10 днів. Це пов’язано з тим, що під час них посилюється кровообіг, підвищується температура всього тіла, збільшується кровотік і відбувається розширення судин. Потовиділення сприяє виходу солі через шкіру, що може проявитися роздратуванням в зоні уколів і уповільненням процесу загоєння.

ЧИ МОЖНА ЗАСМАГАТИ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

На подив, частіше цікавляться, скільки днів не можна цілуватися після збільшення губ. Сонячні ванни та відвідування солярію включені в список не рекомендованих сеансів. Остерігайтеся прямих сонячних променів і штучного загару в салонах хоча б два тижні: вплив ультрафіолету не піде на користь в цей період. Як і під час фізичних навантажень при цьому підвищується температура, посилюється виділення поту і солей. Загалом, бережіть шкіру від такого впливу.

ЩО НЕ МОЖНА ПІСЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ З МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ

медичні препарати

Тут рекомендації після ін’єкцій гіалуронової кислоти в губи стосуються використання зволожувальних гелів і відновлювальних мазей — це не тільки не заборонено, це дуже необхідно. Але обов’язково подбайте про те, щоб вам не довелося приймати ліки, які негативно впливають на згортання крові та мають розріджувальні характеристики, через їх використання набряклість буде йти повільно, а ось поява небажаних синців в місцях уколів гарантовано. Зате сувора заборона не стосується антибіотиків, хоча і їх приймання краще уникнути.

ЗАУВАЖЕННЯ

Через декілька тижнів за умови дотримання цих порад, ви легко повернетеся до звичного життя, але вже з оновленою зовнішністю і силою впевненості у своїй чарівності.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: