Оскільки лазерна епіляція стає одним з найпопулярніших методів видалення волосся в наш час, слід знати декілька правил завдяки, яким ви отримаєте від процедури максимальний ефект. Існують різні типи шкіри й під ці типи слід обирати конкретний лазер. У статті ми розглянемо, як обрати цей самий лазер, а також інші речі про які слід знати клієнту коли він записується на лазерну епіляцію.

№1 Різні типи шкіри та волосся

Перш за все, варто бути обізнаними у різновидах типів шкіри та волосся. Існують чотири основні типи шкіри: світла шкіра, світла шкіра до середньої, середня до темної та дуже темна шкіра. Волосся також класифікують за кольором та густотою. Також можна вирізнити різновидновиди світлого та темного волосся.

різні типи шкіри та волосся

№2 Кращі лазери під різні типи шкіри та волосся

Лазер під світлу шкіру та темне волосся

Світла шкіра та темне волосся, дозволяє отримати широкий спектр у виборі лазерів. Але ми рекомендуємо вам звернути увагу саме на діодний лазер. Чому? Все просто, діодний лазер найкраще працює з темним волоссям, завдяки високій концентрації енергії на пігмент волосся.

Лазер для світлої шкіри та світлого волосся

Це одне з найбільш проблематичних поєднань типу шкіри та волосся. Але спеціально для світлої шкіри було придумано олександритовий лазер та лазер з кристалом Ruby. Але для ефективного результату вам знадобиться більша кількість процедур.

різні типи шкіри та александритовий лазер

Лазер для темної шкіра та темного волосся

Людям у яких темна шкіра та волосся важливо обирати лазер для епіляції з великим діапазоном довжини хвилі. Хорошим вибором у такому випадку стане неодимовий лазер. Він допоможе уникнути пошкоджень шкіри, а також забезпечить ефективну епіляцію.

Лазер для середнього типа шкіри та різного типу волосся

Якщо ви власник шкіри середнього відтінку, а ваше волосся різного кольору та густоти, тоді хороший вибір для Вас – діодні лазери нового покоління. Вони поєднують в собі довжину хвилі олександритового, швидкість та ефективність діодного. Різні типи шкіри та волосся в повній безпеці, завдяки новітнім технологіям.

різні типи шкіри діодний лазер

№ 3 Додатково про різні типи шкіри для епіляції

Рекомендується перед процедурою лазерної епіляції провести первинну консультацію, для визначення вашого типу шкіри та індивідуального налаштування лазера під вас. Також на консультації спеціаліст підготує вас до процедури, дасть рекомендації для самостійної підготовки та відповість на всі ваші питання. Завдяки такому спілкуванню ефективність від епіляції буде вищою.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: