Консилери – безсилі у боротьбі зі зморшками та синцями під очима, бо вони лише частково приховують їх, і, водночас, сприяють сухості шкіри навколо очей. Якщо ви нехтуєте доглядовими кремами, любите потерти очі та лягти спати з макіяжем – очікуйте перших зморшок та складок під очима. Своєю чергою. погляд робиться сумним та виснаженим. Боротьба зі зморшками та початок активної протидії – саме те, що вам потрібно.

Круги під очима

Чому виникають темні кола під очима?

Багато жінок вважають, що причина цього – недосипання, що частково є правдою. Проте, їх може бути набагато більше. Наприклад, у холодну пору року і у сезон простуд круги під очима стають більш помітними. Головна причина появи більш виражених синців під очима – це зношеність шкіри. Через тонкий шар епідермісу просвічуються капіляри та з’являються сумнозвісні синці. Дуже виражені синці під очима можуть бути ознаками ниркової та печінкової недостатності. Тому боротьба зі зморшками та синцями є необхідною.

Що можна зробити?

Синці під очима – це скупчення капілярів під тонкою шкірою. Швидко забрати їх допоможе тільки ущільнення епідермісу. Фахівці косметології  FINELINE рекомендують корегувати зону під очима філерами. Філер ущільняє шкіру, вона стає кращою за якістю, постійно збагачуються структурні елементи епідермісу, судини стають менш помітними.
Крім того, темні кола під очима не завжди мають судинну природу: часто це – дефіцит втрати об’єму, який був у ділянці носослізної борозни раніше.

Синці під очима? ФІЛЕР!

Філер розподіляється під кругові м’язи ока. При ін’єкції невеликої кількості філера утворюється подушечка, яка зменшує круги під очима, внаслідок чого погляд стає виразнішим.
Деякі філери у своїй структурі, крім гіалуронової кислоти, містять комплекс амінокислот. Це позитивно впливає на структуру молекул колагену. Синці зникають не тільки через те, що підіймаються тканини, а ще й тому, що тканинам дали “підкріпитися” гіалуроновою кислотою. Ефект такого живлення триває близько року.

Зменшення синців під очима, підтягнута шкіра навколо очей, підняті брови, ледь пухкі губи та рівний тон шкіри – все це робить обличчя свіжим, як після відпочинку, але на цьому боротьба зі зморшками та синцями тільки починається.

БОРОТЬБА ІЗ ЗМОРШКАМИ

боротьба із зморшками коли вони зявляються

Перш ніж щось зробити, доведеться чітко усвідомити: справа не тільки у віці. Погіршення виду і стану шкіри – наслідок передусім способу життя і харчування. Ненормована робота, втома, недосипання, переїдання, дієти позначаються насамперед на обличчі. Зморшки не утворюються самі по собі, і, перш ніж поспішати на операції з підтяжки обличчя, варто просто поміняти звички… І тоді, можливо, операція не знадобиться зовсім.

БОРОТЬБА ІЗ ЗМОРШКАМИ ЗА ДОПОМОГОЮ МАСАЖУ

боротьба із зморками за дпомогою масажу

Масажні процедури обличчя зможуть:

  • активізувати кровоносні судини
  • привести у тонус нервові закінчення
  • освіжити обличчя
  • зміцнити м’язи

Пружність шкіри = профілактика появи нових зморшок.

АКТИВНА БОРОТЬБА ЗІ ЗМОРШКАМИ

Спорт, танці, йога, активний спосіб життя – це не просто тонус для усього організму. Це – боротьба зі зморшками. Організм насичується киснем, – відповідно, його ж отримує і шкіра. Шкідливі токсини виводяться, особа освіжається, все, – складки розгладжуються.

І, звичайно, не варто скидати з рахунків досягнення сучасної косметології. Якщо зморшки вже з’явилися, і вони є досить глибокими, то варто вибрати омолоджуючі процедури для шкіри. Наприклад, особливі методики з використанням спеціалізованих засобів, які дозволяють розслабити шкіру, тонізувати її, омолодити тканини та зменшити число зморшок. Такий відхід не робить час безсилим, він просто прибирає його негативний вплив, а це є найважливішим у збереженні бездоганної краси як шкіри, так і тіла.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: