Короткий зміст статті:

Здорова, молода та підтягнута шкіра, саме про ці три якості мріє багато жінок. З плинністю часу шкіра втрачає свої властивості, а саме еластичність та пружність. Для цього і були придумані процедури, які підтягують шкіру. Завдяки цим процедурам ваша шкіра сяятиме здоров’ям та буде в тонусі. Сьогодні ми розглянемо різні методи, щоб підтягувати шкіру, також їх відмінності та переваги один перед одним.

Що взагалі таке підтягування шкіри?

Підтягування шкіри – це косметологічна процедура, яка направлена на усунення зайвої шкіри, а також її розтягнення. Завдяки чому покращується загальний вигляд, покращується тонус шкіри, також ця процедура стимулює збільшення колагену, це білки, що відповідають за пружність та міцність шкіри. Завдяки тому, що шкіра підтягнулася, вона миттєво стає виглядати набагато молодшою та усувають більшість зморшок.

що таке підтягування шкіри

Різновидності методів підтягування шкіри

Традиційний метод:

Традиційним методом називають хірургічне втручання, щоб підтягувати шкіру. Під час процедури робляться невеличкі надрізи навколо вух або в зоні волосся, щоб спочатку підняти її, а потім натягнути. Це доволі ефективний метод, але серед мінусів його можна виділити тривалість самої операції, можливістю ускладнень та тривалим періодом реабілітації.

традиційне підтягування шкіри

Нехірургічний метод:

Так називають усі нетрадиційні методи. Популярні серед них це підтягування нитками шкіри, а також ботулінотерапія. Завдяки ін’єкціям ботоксу м’язи розслаблюються, що зменшує видимі зморшки. Серед їхніх переваг це менший ризик ускладнень та час відновлення. А до недоліків можна віднести, кількість процедур потрібна більша ніж при традиційному.

ін'єкційне підтягування шкіри

Чому можна виконувати підтягування шкіри?

  1. Омолодження: Підтягнута шкіра надає обличчю молодого вигляду.
  2. Зменшення зморшок: Підтягування шкіри допомагає розгладити зморшки.
  3. Покращення самооцінки: Після процедури багато людей відчувають підвищення самооцінки та впевненості в собі.
  4. Мінімальний відновлювальний період: Нехірургічні методи підтягування зазвичай не потребують довгого відновлення.
  5. Безпечність: Підтягування шкіри за допомогою нехірургічних методів є менш інвазивним та менш ризикованим процесом.
переваги підтягування шкіри перед іншими методиками

3 Популярні методи нехірургічного підтягування шкіри

  1. Мікротокова терапія: сучасна процедура, що допомагає омолодити шкіру шляхом впливу на неї струмом.  Вона долає шкірний бар’єр та доставляє корисні речовини з препаратів з мінімальними втратами до шарів епідермісу. Це додатково тонізує шкіру та покращує її зовнішній стан.
  2. Лазерна терапія: це ще один популярний метод для підтягування шкіри. Терапія використовує промені лазера для стимуляції вироблення колагену в глибоких шарах шкіри. Лазери можуть також відновлювати шкіру та зменшувати появи рубців чи пігментації.
  3. Карбоксітерапія: метод впливу вуглекислого газу на шкіру, в процесі якого покращується лімфа і кровообіг, клітини насичуються киснем. В результаті: активізуються обмінні процеси, посилюється лімфодренаж, виробляються функціональні білки колагену та еластину – які продовжують молодість шкіри.

Яку методику обрати?

Обираючи метод підтягування шкіри, варто враховувати кілька факторів. Спершу, зверніться за консультацією, яка допоможе з’ясувати про наявність у вас можливих протипоказань до певних процедур чи потреби у спеціальній процедурі зі шкірою. Косметолог порадить вам який обрати метод, щоб він був найбільш ефективним для підтягування шкіри чи омолодження.

Як підготуватися до підтягування шкіри?

Вище в розділі ви читали про консультацію й це перший крок підготовки. Далі на консультації відносно процедури, яку ви обрали можуть бути різні підготовчі дії. Якщо це ін’єкційна підтяжка, то забороняється приймати препарати, що розріджують кров, 2-3 дні до процедури не вживати спиртне та за тиждень до процедури не відвідувати солярії. І в кожної процедури свої способи підготовки до неї, але деякі з них схожі.

підготовка до підтягування шкіри

Висновок

Підтягування шкіри — це прекрасний спосіб покращити стан та зовнішній вигляд шкіри обличчя. Правильно обравши метод, який найбільш ефективний для вашої шкіри, завдяки чому результат вас приємно здивує. Пам’ятайте, що з правильним доглядом, ваша шкіра може залишатися молодою, пружною та здоровою.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: