Короткий зміст статті:

Сьогодні досить частою проблемою можна вважати старіння шкіри, яке супроводжується зморшками та іншими неприємними елементами. Саме тому процедури для усунення зморшок це  так важливо. Ось вам ТОП декількох з них.

Процедури для усунення зморшок: №1 Мікротокова терапія

Процедури для усунення зморшок: №1 Мікротокова терапія

Дія мікротоків проти старіння шкіри не переоцінена. Завдяки їхньому посилюється кровообігу в лімфотоках  тим самим зменшується набряклість тканин шкіри обличчя та старіння шкіри уповільнюється мікротоками. Ще легкий електричний струм стимулює роботу активність вироблення колагену та еластну в організмі, що також позитивно впливає на уповільнення старіння мікротоками.

Також можна виділити можливості проникнення електричного струму в середину шкіри тим самим можна доставляти косметичні препарати в організм.

Процедури для усунення зморшок: №2 Алмазна мікродермабразія

Процедури для усунення зморшок: №2 Алмазна мікродермабразія

Апаратна алмазна мікродермабразія шкіри є сучасним методом омолодження та очищення обличчя від зморшок чи інших слідів старіння. Сам процес очищення відбувається шляхом механічного очищення шкіри обличчя спеціальним апаратом з алмазною насадкою. Основа процедури це мікрошліфування шкіри з апаратом вакуумного всмоктування. Завдяки цьому процесу старий шар зроговілої шкіри відпадає і формується новий омолоджений. А якщо до процедури добавити різні види пілінгів з кремами, то ефект від неї буде тривати не один рік.

Процедури для усунення зморшок: №3 Комбінована чистка обличчя

Процедури для усунення зморшок: №3 Комбінована чистка обличчя

Комбінована чистка обличчя вважається одною із найдієвіших серед інших процедур. Чистка також може використовуватися як підготовка до інших процедур. Но найважливіша його дія це омолодження шкіри. Завдяки поєднанним двох інших процедур(механічної та ультразвукової) комбінована чистка повністю очищує шкіру обличчя від неприємних елементів та в поєднані з після процедурним кремом, який омолоджує шкіру, ця процедура просто не конкурує з іншими.

Процедури для усунення зморшок: №4 Пілінг шкіри

Процедури для усунення зморшок: №4 Пілінг шкіри

Різні види пілінгів омолодять вашу шкіру мінімум на 5 років, а ще кращого результату ви  зможете досягнути в поєднанні з іншими такими процедурами. Завдяки пілінгу лікар-косметолог може очистити вашу шкіру глибше ніж при звичайному та завдяки цьому результат може зберігатися довше на клітинному рівні. Завдяки пілінгу ваша шкіра починає регенерувати вдвічі швидше тим самим вона омолоджується та очищається. Хорошою комбінацією можна вважати комбіновану чистку перед пілінгом, а далі сам пілінг, який ви  підберете з косметологом. Завдяки цій комбінації зовнішній шар шкіри буде очищено комбінованою дією, а внутрішній почне регенерувати в підвищеній інтенсивності завдяки пілінгу.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: