Старіння стає дедалі проблематичним, забруднене навколишнє середовище та постійні стреси провокують старіння у молодому віці, яке може посилюватися кожним негативним фактором. Уповільнення старіння одне з ключових причин виникнення косметологій.

УПОВІЛЬНЕННЯ СТАРІННЯ ТА ПРИЧИНИ ЙОГО НЕОБХІДНОСТІ

Як один фактор зношення організму передчасне старіння, може слугувати  появі зморшок, обвисання шкіри, збільшення кількості сивих волосків та їх випадінню. Процедури для уповільнення старіння допоможе знизити швидкість процесу.

Причини старіння:

  • Мала активність

  • Неправильне харчування
  • Погане лікування

  • Неправильний відпочинок

  • Стресові ситуації

  • Навколишнє середовище

  • Порушення обміну речовин

уповільнення старіння косметологічними процедурами

ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ УПОВІЛЬНЕННЯ СТАРІННЯ

Ефективність цих процедур доведена клієнтами, яким вдалося уповільнити старіння та омолодитися. Тому в перелік процедур для уповільнення старіння включені виключно ефективні комплекси:

Основа процедури полягає в доставці у клітину гіалуронову кислоту з вітамінами. Шляхом взаємодії з рецепторами кислота відновлює та омолоджує клітини шкіри. Завдяки своїм вітамінним часткам процедура не тільки призначення для уповільнення старіння, але й покращує загальний тон шкіри, бориться з дефектами куперозу та пігментними плямами.

уповільнення старіння біоревіталізація

Уколи, які вводять під шкіру з різними добавками називають мезококтейлями. Їх вводять у верхній шар шкіри, яка живиться ними з середини. Ефективна процедура стає з часом, коли повністю відновиться вироблення колагену і еластину, які омолодять та підтягнуть шкіру. Завдяки цьому шкіра сама відновиться.

уповільнення старіння мезотерапія

У шкіру роблять підшкірні ін’єкції, вводячи плазму крові, багату на тромбоцити. Їх застосовують у проблемних зонах, сама плазма крові – це ваша кров, яку покращили за допомогою тромбоцитів та інших поживних речовин. Завдяки процедури активується природній механізм оновлення та оздоровлення шкіри.

уповільнення старіння плазмоліфтинг

Процедуру проводять лазерним апаратом, який впливає на клітини епідермісу та дерми. Завдяки впливу випаровується волога з певних клітин та прогріває шкіру, внаслідок верхній шар шкіри знімається, що запускає процес відновлення. Завдяки цьому процесу шкіра регенерується та оновлюється, що уповільнює старіння.

уповільнення старіння лазерне шліфування

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: