Пресотерапія є однією з найкращих апаратних послуг, що доступні. Ця процедура дозволяє прискорити кровообіг, зняти втому та стрес, привести в тонус м’язи і поліпшити стан шкіри. У статті ми розглянемо детальніше, що таке пресотерапія, принцип роботи апарату, його вплив на організм і очікувані ефекти, а також з якими послугами поєднюється пресотерапія.

1# Що таке пресотерапія?

Пресотерапія – це апаратний метод масажу, який полягає в ефекті впливу на шкіру та м’язи вакуумним тиском. Процедура відбувається за допомогою спеціального пристрою, який складається з манжетів, що розташовані на різних ділянках тіла. Манжети наповнюються повітрям і стискаються відповідно до програми, що встановлюється на приладі.

що таке пресотерапія

2# Як працює пресотерапія?

Пресотерапія працює на принципі імітації природного масажу. Під час процедури манжети, розташовані на різних ділянках тіла, стискаються, а потім розслаблюються, що створює ефект м’якої вакуумної компресії. Цей ефект покращує кровообіг і лімфодренаж, зменшує втому та сприяє зняттю стресу. Процедуру проводять у лежачому положенні.

3# Дія пресотерапії на організм

Пресотерапія – це метод вібраційної масажної терапії, яка здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Вона дозволяє механічно впливати на кровообіг, лімфодренаж і метаболізм, що сприяє покращенню мікроциркуляції, видаленню токсинів, зменшенню набряків та покращенню загального стану організму.

дія пресотерапії на організм

Пресотерапія виконується за допомогою спеціальних костюмів, які розміщуються на проблемних зонах тіла. Костюм забезпечує м’який стиск і розслаблення відповідних м’язів і тканин, що сприяє покращенню кровообігу і лімфодренажу. Після процедури ви відчуєте легкість у м’язах та загальний тонус організму покращиться. Ваш кровообіг покращиться, запуститься процес омолодження організму та пресотерапія усунить втому та стрес.

4# Якого ефекту очікувати від пресотерапії?

Завдяки процедурі пресотерапії ви отримуєте комплексний результат для здоров’я та загального стану організму.

  • Виведення з організму шлаків та токсинів
  • Нормалізація обмінних процесів та водного балансу
  • Сприяє відновленню після травм
  • Циркуляція крові покращується та прискорюється
  • Покращення стану шкіри
  • Загальне покращення в роботі організму та самопочуття
якого результату очікувати від пресотерапії

5# З якими послугами поєднується пресотерапія?

Пресотерапію можна поєднати з різними процедурами. Зокрема, з масажем чи ліфтингом, оскільки пресотерапія сприяє зняттю напруги з м’язів та зміцненню підшкірної тканини. Також її можна поєднати з обгортаннями, які підвищують ефективність процедури. Кріоліполіз також стане у нагоді при необхідності схуднення, чудове поєднання.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: