Короткий зміст статті:

Зимовий сезон своєрідно впливає на догляд за нашою шкірою. Холодний вітер та низькі температури можуть вплинути на стан шкіри, залишаючи її сухою, подразненою та чутливою. Однак виконуючи правильний догляд за шкірою ви можете зберегти її від згубного впливу холоду та вітру, навіть під час найсуворіших погодних умов.

Правильний догляд за шкірою в холодну пору

Коли температура падає менше ніж 10 градусів та погода стає вітряною, нашій шкірі потрібний правильний догляд. Завдяки правильному догляду, ми можемо запобігти багатьом наслідкам, які негативно впливають на нашу шкіру. Нижче ми розглянемо основні кроки правильного догляду.

Зволоження

Першим важливим кроком буде зволоження. Холодне повітря дуже сильно сушить вашу шкіру, що може її подразнювати. Тому перш за все слід обрати зволожувальний крем або лосьйон.

Для найкращого зволоження, рекомендуємо використовувати креми, які містять гіалуронову кислоту, гліцерин та алое. Наносити крем варто двічі на день: зранку та ввечері, для оптимального рівня вологи в шкірі.

Правильний догляд за шкірою в холодну пору

Правильний догляд за допомогою очищення шкіри

Очищення шкіри — це надважливий компонент у догляді за нею, а особливо в холодні пори року. Засоби мають бути ніжними та не сушити шкіру. Вибирайте засоби очищення шкіри, які найкраще підходять вашій шкірі та уникайте агресивних очисників, що сушать шкіру.

Засоби для відлущування ороговілих клітин епідермісу також є не менш важливими, оскільки вони допомагають відлущувати відмерлі клітини шкіри та покращують її текстуру. Але надмірне використання таких засобів призводить до подразнень, тому обирайте м’які засоби для відлущення та використовуйте їх не більше одного — двох разів на тиждень.

Захист від сонця взимку та догляд за губами

Захист від сонця взимку такий же важливий, як і захист від вітру та холоду. Зимове сонце хоч і не гріє, але ультрафіолетове випромінювання залишається тим самим. Тому рекомендується використовувати засоби SPF захисту, щоб усунути шкоду від ультрафіолету та запобігти передчасному старінню. Виберіть гель або крем, що містять захист від сонця та наносьте його перед виходом на вулицю.

Особливо чутливими до впливу вітру та холоду є губи. Пересохлі чи тріснуті губи є дуже неприємним явищем. Щоб запобігти це слід використовувати зволожувальні бальзами для губ, з натуральними оліями та вітамінами, також можна використовувати спеціальну гігієнічну помаду.

правильний догляд від сонця та губ

Висновки

Підсумовуючи, правильний догляд за шкірою в холодну пору року — це правила, які необхідно дотримуватися усім, щоб зберегти своє здоров’я. Зволожуючи та очищуючи шкіру ви зменшуєте ризики подразнень шкіри, а використовуючи протисонцеві засоби ви вберігаєте свою шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Використовуючи правильно підібрані доглядові засоби, ви зможете зберегти свою красу протягом холодної погоди.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: