Подологія - 24/07/2021

ПОДОЛОГІЯ

Ваші ноги потребують турботи!

[contact-form-7 id=”3341″ title=”Запис до подолога”]

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Подологія відносно новий напрямок медицини, сформована як окрема галузь у зв’язку з накопичуванням проблем, тісно пов’язаних саме з діабетичною стопою. Подологія Івано-Франківськ розглядає різні хвороби стоп, починаючи від незначних тріщин на шкірі до проблеми деформацій стопи. В нашому центрі фахівці займаються не лише лікуванням хвороб стоп, в їх сферу входить і профілактика цих захворювань, методика правильного догляду за ступнями ніг, діагностика деформацій на начальних  стадіях, що дозволяє обійти хірургічне втручання

Медичний педикюр у Івано-Франківську

Подогогічна клініка у Івано-Франківську знаходяться у тісному контакті з іншими фахівцями медичних закладів і в разі підозри іншої причини проблеми направляє пацієнта на консультацію до іншого лікаря.  Лікарь подолог в Івано-Франківську здатний діагностувати самостійно і у подальшому призначити лікування стоп в залежності від причини захворювання. Саме він проконсультує з приводу конкретного лікарського засобу для усунення грибка стоп і нігтів, ознайомить з принципами індивідуального і грамотного підбору взуття, порадить ефективні процедури для подальшого догляду вже дома. Звернення до нашого центру дозволить уникнути цілком некоректного підходу щодо лікування конкретних хвороб і з’ясувати точну причину їх безпосереднього виникнення.

Послуги, які надаються у нашому центрі

Видалення врослого ногтю

Врослий ніготь на пальці ніг – проблема багатьох людей, яка доставляє масу незручностей, дискомфорт і дуже хворобливі відчуття. Звернувшись своєчасно до нашого центру кожному пацієнту буде оказана медична кваліфікована допомога. Головне не втратити час, оскільки більшість пацієнтів на превеликий жаль звертаються до фахівців на таких пізніх стадіях, що консервативне лікування просто неможливо.

Лікування грибку стопи

Грибок стопи та нігтів (оніхомікоз) – дуже небезпечний симптом, який являє собою

неабияку загрозу саме на пізніх стадіях захворювання. При цьому, оніхомікоз, дуже затяжний може спричинити масу неприємностей: ослабити імунітет, загострити хронічні захворювання, викликати алергію.

Фахівці нашого центру проведуть огляд стоп пацієнта, виявлять особливості та призначать відповідне лікування. Обов’язково підуть приписи щодо взуття, застосуванню коригувальних пристосувань щодо положення стопи і пальців. Мета наших подологів – своєчасний догляд за стопами, з надання послуг – щадний, а по результату – високоефективний.

Лікування захворювань нігтів і стопи неможливе без лабораторної діагностики безпосередньо збудника. Сам оніхомікоз, практично в 90% випадків, викликається різними існуючими видами дерматофита, конкретні з них вражають саме властиві для них ділянки тіла.

Серед переваг, пропонованих нашою клінікою при лікуванні оніхомікозу:

  • лазерне лікування
  • призначення лікарських засобів – зовнішніх та внутрішніх
  • апаратний педикюр
  • хірургічні методики щодо корекції нігтевої пластини
  • поради та рекомендації з гігієни ніг

Гігієнічна обробка шкіри стопи, як і інші проблеми зі стопою вирішуються виключно за допомогою сучасного професійного обладнання та грамотного професіонального підходу  персоналу нашої клініки. Звернувшись до нас кожен пацієнт може розраховувати на уважний підхід з боку персоналу та якісне обслуговування.

Записатися на прийом можна різними способами – скориставшись спеціально розробленою формою, наведеною на сайті, зателефонувавши за номером телефону або особистою присутністю по адресу, також наведеним на нашому сайті.

Заповніть форму і наш менеджер обов’язково вам передзвонить! Або скористайтесь нашим онлайн кабінетом:)

[contact-form-7 id="3033" title="Запис на комбіновану чистку"]

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КАБІНЕТУ

  • Історія ваших відвідувань;

  • Самостійний запис на процедуру;

  • Перенесення та скасування запису;

  • Вибір бажаного косметолога;

  • Зручна система відгуків та пропозицій;