Не кожна людина готова піти на операцію заради видалення зайвого жирового відкладення. Існує також категорія людей, які можливо і наважилися би на операцію, та мають певні медичні протипоказання до ії проведення.

Безопераційна ліпосакція – безумовно рішення проблеми, завдяки чому реально позбутися зайвого жиру та целюліту без хірургічного втручання. Безумовно, на даний момент, даний вид ліпоксації який приводить до схуднення – найлегший та найшвидший.

Як метод функціонує

[menu-card id=”23″]

Безопераційна ліпосакція Івано-Франківськ чудова можливість локалізувати жирові відкладення буквально на всіх ділянках тіла.

Серед переваг:

  • цілісність до і після процедури кровоносних судин
  • шви зовсім не накладаються, синці та рубці повністю виключаються
  • додаткове вирівнювання поверхні шкіри забезпечується виработкою колагена під дією лазера
  • нетривалий реабілітаційний період
  • після проведення процедури – мінімальні ускладнення

Ліпосакція без операції здійснюється під місцевою анестезією, що повністю виключає неприємні відчуття і особо хворобливі. Після процедури важно дотримуватися дієти, займатися активно спортом, про що і повідомить фахівець нашого центру. Дані рекомендації впливають на тривалість ефекту, але відразу після процедури не можна піднімати тяжкості та зазнавати серйозні фізичні навантаження.

Що ми пропонуємо у нашому центрі

Кріоліполіз – сучасна неінвазивна методика усунення локальних жирових відкладень способом строго контрольованого локального охолодження. Процедура своєю дією зачіпає виключно певні зони, а навколишні тканини зовсім впливу не піддаються. Аплікатор при здійсненні процедури закріплюється надійно на проблемній зоні з подальшим впливом на жировой прошарок, минаючи шкіру, м’язи і нерви, які знаходяться під захистом.

Охолодження саме в жирових клітинах приводить до вивільнення ліпідів, цітокліна та інших медіаторів – учасників запального процесу. Процедура кріоліполізу проводиться за одну годину, а ефект триває цілий місяць.

Кавітаціонна ліпосакція своєю дією направлена на проведення максимальної корекції фігури. Високопрофесійні спеціалісти проводять без операційну ліпоксацію в умовах центра без застосування знеболювання. В основі методу – вплив низькочастотного ультразвука саме на жирову тканину, що позволяє позбутися жирових відкладень і не пошкодити інши клітини і тканини. Метод повністю безпечний і ефективний, що доведено науковіми дослідженнями.

LPG схуднення вважається найбільш ефективним з існуючих на даний момент неінвазивних варіантів моделювання контурів особи і тіла. В механізмі дії – одночасний вплив на шкіру і підшкірну клітковину декількох факторів: механічного розминання, вакууму і вібрації. Головну роль грає масаж, здійснюваний саморушними роликами.

Вакуум-роликовий антицелюлітний массаж також відноситься до ефективної коррекції фігури. При цьому, за допомогою даного масажу можна позбавитися від болю в спині, целюліту і жахливої «апельсинової кірки». Не маючий вікових обмежень цей метод покращує контур фігури та знимає питання зайвої ваги, характеризується відновлюючим та ліфтинговим ефектом, поліпшує мікроциркуляцію крові.

Атицелюлітний массаж не потребує представлення, навряд чи сьогодні можна знайти більш популярну процедуру. Користь цього масажу полягає не тільки в ефекті схуднення, але і в загальному оздоровленні шкіри.

Процедури ліпосакції, безумовно, позначаються на організмі людини найсприятливішим чином, цим і пояснюється іх популярність. Після проведення зовсім не залишається травм, а сама процедура, як і подальший реабілітаційний період настільки незначні за тривалістю, що знаходження в нашому центрі розглядається як приємне проведення часу.

Ціна процедури кріоліполізу в порівнянні з іншими, що надаються в нашому центрі, найбільш висока. Які процедури гарантує наш центр, скільки хвилин вони тривають, можна дізнатися саме на сайті центра «Fine Line». Тут же можна отримати і професійну консультацію за номером телефону, зазначеного на сайті або скористатися послугою «зворотній дзвінок», і ми зв’яжемося з вами в зручний для вас час.

За детальною інформацією про тактику ВАШИХ дій до, чи після проведення процедури, звертайтеся:

за адресою м. Івано-Франківськ

вул. Південний бульвар 38а

tel.068-‎‎777-03-41

‎‎095-777-03-41

e-mail: fineline.clinic@gmail.com

[menu-card id=”23″]