Короткий зміст статті:

Кожна красуня мріє про красиву і здорову шкіру. Але стрес та вік залишають свої сліди на обличчі. З часом починають з’являтися дрібні зморшки, пігментні плями, шкіра поступово втрачає свою колишню привабливість і еластичність.

Суть процедури пілінгу полягає в знятті верхнього, ороговілого шару шкіри, після якого запускаються природні процеси відновлення. Після закінчення курсу пілінгу шкіра стає більш гладкою, ніжною, зменшується кількість зморшок. Крім того, пілінг непогано справляється з неглибокими рубцями, слідами від вугревого висипу і пігментними плямами.

Міфи про пілінг:

  • “Пілінги – це процедури, які проводять за допомогою дуже агресивних кислот”. Це не зовсім вірно. Слово “пілінг” походить від дієслова “to peel”, що перекладається як – очищати. Сьогодні існує величезна кількість видів пілінгів: кислотні, ферментативні, апаратні (лазер, ультразвук, микродермабразия) та інші.
  • “Пілінги завжди викликають почервоніння і подразнення шкіри”. Насправді, це залежить від типу пілінгу. Поверхневий пілінг, наприклад, не завжди супроводжується червонінням шкіри. Глибокий пілінг може викликати покораснення, але це тимчасове явище.
  • “Пілінги можна робити в будь-який час року”. Найкращий час для пілінгу – осінь і зима, коли ультрафіолетові промені менш інтенсивні. Глибокий пілінг не рекомендується людям з чутливою шкірою, щоб уникнути ризику появи шрамів і рубців.

Ми у косметології FineLine підбираємо відповідний вигляд пілінгу залежно від типу шкіри:

Механічний пілінг – це один з найпростіших видів пілінгу, який використовує механічний засіб для видалення ороговілої шкіри. Основні характеристики:

  • Показання: Механічний пілінг ідеально підходить для людей з нормальною або жирною шкірою. Він допомагає видалити забруднення, зайвий себум та ороговілі клітини.
  • Протипоказання: Людям з чутливою шкірою краще обрати інший вид пілінгу, оскільки механічний може викликати подразнення.
  • Застосування: Зазвичай використовується спеціальна щітка або апарат для відшаровування ороговілої шкіри. Процедура може бути проведена в салоні краси або вдома за допомогою спеціальних засобів.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: