Короткий зміст статті:

Маски, креми, емульсії для обличчя — усе це необхідно для підтримки шкіри у гарному стані. Без допоміжних засобів неможливо було б зупинити раннє старіння шкіри, заспокоювати чутливу дерму і проводити інші необхідні для нормалізації епідермісу процедури. Омолоджуючі маски для обличчя — це найпотрібніший напрямок, оскільки старіння є неминучим.

ОМОЛОДЖУЮЧІ МАСКИ ТА ЧОМУ СТАРІЄ ШКІРА?

Існує маса причин, через які шкіра починає старіти. До переліку включають як внутрішні, так і зовнішні  чинники. Обличчя у людей змінюються з цілого ряду причин. Необхідно встановити першопричину деформацій — тільки у цьому випадку можуть бути підібрані оптимальні засоби.

На першому місці знаходиться недолік особливих білків молодості. Тобто зморшка з’являється на обличчі через те, що сам організм виробляє значно меншу кількість ферментів, ніж раніше. У цьому випадку допомагає маска, яка омолоджує завдяки колагену.

В альтернативному випадку причиною можуть послужити зовнішні чинники. Наприклад, сонячні промені викликають процес фотостаріння. Тому потрібні омолоджуючі маски з високим фактором захисту від ультрафіолету. Тоді можна розраховувати на продовження молодості. Цікаво, що активна міміка може сильно прискорити процес появи особливих зморшків, які називаються мімічними. На початку вони — зовсім невеликі, але темпи збільшення їхньої глибини є вкрай високими.

ОМОЛОДЖУЮЧІ МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

що таке омолоджуючі маски для обличчя

Підсумовуючи, для омолодження обличчя потрібно дотримуватися кількох простих правил:

 • не виходимо на вулицю без захисту від сонця або холоду,
 • намагаємося не гримасувати та уважно доглядаємо за своїм типом дерми.

Згодом шкіра неминуче втрачає свою еластичність. Тому кожна жінка намагається знайти ефективний спосіб боротьби з цими метаморфозами. Омолоджуючі живильні маски — це найкраще рішення. Необхідний ефект досягається шляхом внесення колагену, еластину або ж гіалуронової кислоти. Усе це позитивно позначається на купіруванні вікових перетворень.

ЯК ПРОДОВЖИТИ МОЛОДІСТЬ?

Відразу відзначимо той факт, що не обов’язково постійно перебувати у косметолога для того, щоб шкіра стала ідеальною. Домашній поживний догляд є рівно таким же корисним, як і дорогі косметичні процедури. Головне – знати маленькі хитрощі.

 • Будь-який стрес – це нова зморшка на обличчі. Усі переживання будуть відображатися на шкірі. Тому людям, які постійно знаходяться у стресових ситуаціях, маска, яка омолоджує, потрібна набагато раніше рекомендованого віку.
 • Не забувайте правильно харчуватися. Швидка їжа точно не призведе до здорової шкіри. Сніданок повинен бути поживним, збагаченим різними вітамінами. Під час обіду і вечері ви також повинні дотримуватися зазначених вимог.
 • Масаж обличчя важливий, так само як і спеціальні омолоджуючі або живильні маски. Його можна проводити у домашніх умовах. Достатньо дізнатися про особливі точки та працювати тільки з ними. Але – без фанатизму. Від почервоніння і розтяжок уже точно ніякі маски не допоможуть. І ще – не варто забувати про те, що шия теж старіє. Приділіть належну увагу і їй.

ОМОЛОЖУЮЧІ МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ: ПРОТИПОКАЗИ

Косметологічні засоби також, як і медикаменти, мають свої протипокази. Тому уважно вивчайте склад омолоджуючих і поживних масок. Найчастішою проблемою є алергічні реакції. Різні висипання і подразнення шкіри безумовно не принесе позитивного ефекту. Це – лише суцільний негатив, який обов’язково відіб’ється на шкірі обличчя.

протипоказання до масок

Найкраще проконсультуватися з лікарем. Це може бути косметолог, який обов’язково порадить хороші омолоджуючі маски. Або ж — дерматолог, здатний знайти на обличчі певні проблеми, які завадять отриманню належного ефекту від процедур. Нерідко зустрічається фахівець, який поєднує у собі два зазначених медичних напрямки. Це — найкращий варіант.

Невідповідність маски до типу епідермісу також може бути протипоказом. Наприклад, застосування засобів для жирної дерми на сухих ділянках призведе до погіршення ситуації. На виході, користувач отримує виключно погіршення. Тому, знову ж таки, найкращим виходом із ситуації є спілкування з фахівцем. Він зможе швидко визначити тип шкіри.

Вікові критерії аналогічним чином є найважливішим протипоказом. Починати омолоджуючі процедури без явних ознак старіння — вкрай небезпечно. Використовуючи різні компоненти, ви вносите у дерму певні компоненти, які виробляються природним шляхом. Відповідно, при їх надлишку самостійне вироблення сповільнюється. Як наслідок, після припинення використання антивікових засобів, активно почнуть з’являтися зморшки. Живильні комплекси також мають обмеження за віком. Для кожної вікової категорії використовуються свої інгредієнти.

ВИСНОВКИ ЩОДО МАСОК

Підсумовуючи, що варто пам’ятати про маски для обличчя з омолоджувальною дією:

 • Омолоджуючі маски можна використовувати тільки у тому випадку, якщо на це існують покази. Немає якогось конкретного критерію за віком, лише приблизний — після 25 років. Але, якщо мімічні зморшки з’явилися раніше, то можна починати процес боротьби з віковими змінами та раніше.
 • Живильні маски та інші косметичні засоби необхідно використовувати з оглядом на тип шкіри обличчя. Тобто, уважно читаємо застереження на пакуванні. Не потрібно користуватися тими засобами, які вам не підходять, навіть якщо у магазині не існує альтернатив. Краще залишитися без догляду або зробити засіб самостійно з натуральних інгредієнтів, аніж наносити незрозуміло що.
 • Омолоджуюча дія — не безмежна. Не варто розраховувати на те, що глибокі носо-губні складки або мімічні шкірні перетворення вдасться виправити таким чином. Маски працюють тільки з легкими дефектами, максимум — середніми.
 • Шкіру потрібно очищати перед початком процедур. Найкраще вмиватися водою кімнатної температури. Для отримання максимального ефекту використовуйте кип’ячену воду.
 • Стан шкіри є відображенням раціону. Якщо якісь поживні компоненти відсутні, то виникнуть дефекти на дермі. Слідкуйте за своїм харчуванням уважно. Тільки тоді шкіра обличчя буде ідеальною.
 • Найважливіше — любіть себе. Негатив і відсутність гармонії погано позначаються на зовнішності.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: