Короткий зміст статті:

До 2022 року залишилося менше, ніж місяць, тому слід встигнути підготувати себе за допомогою косметологічних процедур до нового року та увійти у нього красиво.

ТОП-3 ПРОЦЕДУРИ ДО НОВОГО РОКУ: №3 ПІЛІНГИ

Пілінг – це одна з найкращих процедур для обличчя перед Новим роком – вона допоможе очистити стару шкіру та повністю відновити нову, красиву шкіру, прекрасно її омолодивши.

топ-3 процедури до нового року пілінг

Пілінг дозволяє легко прибрати з обличчя:

 • залишки відмерлої шкіри
 • вуличний пил
 • осад, що залишається від вихлопних чи інших газів
 • жирові клітини, що виробляються сальними залозами
 • засохлий піт

Пілінг стоїть на захисті нашої молодості. Поверхневий шар шкіри обличчя потребує постійного оновлення. Тобто. така методика дає змогу запустити процес регенерації тканин. Незалежно від методу, відбувається те саме: поверхня епідермісу рівномірно травмується, що дає сигнал клітинам, і вони починають активно ділитися, цим самим покращуючи стан обличчя. Вирівнюється загальний тон шкіри обличчя, звужуються пори, пропадають легкі зморшки та з’являється легкий здоровий блиск. Це, безперечно, хороший список ефектів від такої нехитрої процедури з топ-3 процедури до Нового року.

ТОП-3 ПРОЦЕДУРИ ДО НОВОГО РОКУ: №2 КРІОЛІПОЛІЗ

Кріоліполіз, як і інші топ-3 процедури до Нового року, сюди добавлено не випадково, бо, завдяки швидкій дії та стабільному ефекту після процедури до Нового року ви зможете скинути декілька кілограм, а, при дотриманні порад спеціаліста, число може стати удвічі більшим.

топ-3 процедури до нового року кріоліполіз

Особливості та переваги процедури кріоліполізу:

 • Ефективна та безпечна процедура
 • Видимий результат
 • Безповоротне зменшення жирової тканини
 • Не вимагає відновлювального періоду та супутніх коштів

Кріоліполіз вигідно відрізняється від інших методів тим, що він є безопераційним, не потребує реабілітації, не вимагає тривалого курсу процедур та періоду відновлення. Він є абсолютно природнім, тому що в організм людини не надходить жодних сторонніх речовин. У вас не буде необхідності дотримуватися суворої дієти, потрібно буде лишень дотримуватись рекомендацій лікаря.

ТОП-3 ПРОЦЕДУРИ ДО НОВОГО РОКУ: №1 ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Чому 1-ше місце у топ-3 процедур до Нового року займає лазерна епіляція? Все просто – ефект від процедури є довготривалим, а її необхідність не є переоціненою.

топ-3 процедури до нового року лазерна епіляція всього тіла

Видалення волосся за допомогою лазера має безліч переваг:

 • Застосовність. Видаляти волосся лазером можна практично на будь-якій частині тіла.
 • Точність. У студіях лазерної епіляції ти не отримаєш жодних порізів, подряпин та іншого.
 • Швидкість. На те, щоб достатньо розігріти меланін у волоску, лазеру потрібна крихітна частка секунди.
 • Передбачуваність. Після першої процедури фахівець, швидше за все, зможе зорієнтувати вас за часом остаточного позбавлення від небажаного волосся.

Епіляцію зайвого волосся лазером можна проводити на будь-якій частині тіла, включаючи обличчя. Лазерна епіляція підходить і для чутливої зони глибокого бікіні. Лазерне видалення волосся – це процедура, яка проводиться курсом до отримання необхідного результату, а саме – повного припинення зростання небажаного волосся. Лазерна епіляція економить сумарний час, що витрачається жінками на видалення волосся іншими способами. Як правило, курс становить від 4 до 6 процедур.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: