Важливо зазначити, що лазерні епілятори для дому це не заміна повноцінної лазерної епіляції у косметології, яку виконує професіонал з відповідним обладнанням. Результати будуть відрізнятися, тому це може слугувати як доповнення до соновної процедури, для підтримки результату. Тому, щоб допомогти вам прийняти більш обґрунтоване рішення, ми проглянули тисячі відгуків і зібрали найкращі пристрої для домашньої лазерної епіляції з найвищим рейтингом.

ЩО ТАКЕ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Лазерна епіляція — це процедура, яка сповільнює і зрештою припиняє ріст волосся на обробленій ділянці. По суті, лазер випромінює світло певної довжини хвилі, яке спрямоване на пігментацію у вашому волоссі, і після кількох процедур повністю зупиняє ріст волосся. Коли енергія світла поглинається пігментом у вашому волоссі, вона перетворюється на тепло, яке руйнує клітини волосся, які виробляють волосся.

ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ ДОМАШНІМ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЕПІЛЯТОРАМИ?

лазерні епілятори чи косметологічні

Лазерні епілятори для дому та епілятори в косметології, відрізняються:

  • Ціна: вартість лазерного епілятора вища ніж ціна за одну зону лазерної епіляці, але в довгостроковій перспективі лазерні епілятори вийдуть дешевше ніж 6-8 сеансів процедури. Але результат від процедури буде ефективнішим ніж від епілятора дома.

ЧИ БЕЗПЕЧНІ ЛАЗЕРНІ ЕПІЛЯТОРИ?

Одна сама ідея спробувати власну лазерну епіляцію може здатися не найкращою ідеєю, і на це є вагома причина. Хоча лазерні епілятори загалом безпечні, ви ризикуєте отримати шрами, опіки та знебарвлення, тому рекомендується звернутися до косметології, якщо ви можете собі це дозволити і ви не впевненні у своїх силах. Також існує ризик пошкодження зору, і рекомендується використовувати захисні окуляри під час використання домашнього лазера.

ЛАЗЕРНІ ЕПІЛЯТОРИ: LUMARX

лезерні епілятори LumaRx

Характеристики: ця система оснащена змінним картриджем, який витримує 65 000 спалахів, що дорівнює приблизно 40 процедурам для всього тіла. Він чудово підходить як для великих, так і для малих ділянок, і бренд стверджує, що ріст волосся зменшується на 94% лише за три процедури.

ЛАЗЕРНІ ЕПІЛЯТОРИ: Silk’n Flash & Go Express 300

лазерні епілятори Silk’n Flash & Go Express 300

Характеристики: відповідно до бренду, цей пристрій працює як на вашому тілі, так і на обличчі, і він може виконувати процедури для всього тіла менш ніж за 20 хвилин. Він має п’ять регульованих рівнів потужності, і не потребує заправки картриджів.

ЛАЗЕРНІ ЕПІЛЯТОРИ: Braun Silk·expert Pro 5

лазерні епілятори Braun Silk·expert Pro 5

Особливості: що відрізняє цей пристрій від інших, так це те, що він «автоматично й безперервно адаптується до тону вашої шкіри», щоб підвищити ефективність і зменшити ймовірність опіків або подразнень. Він також дерматологічно акредитований як безпечний для шкіри міжнародною організацією зі здоров’я шкіри.

ЛАЗЕРНІ ЕПІЛЯТОРИ: ВИСНОВКИ

Вище вказані лазерні епілятори для дому з хорошими відгукати та перевіреної якості, але вони не замінять повної процедури лазерної епіляції, тому серйозних результатів від них очікувати не потрібно.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: