Короткий зміст статті:

ТОП-5 косметологічних послуг. У цьому топі ми зібрали найкращі процедури для осінньо-зимового періоду, коли вже стає холодніше. Деякі з процедур можна комбінувати – для досягнення кращого ефекту.

1. ТОП-5 КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ ЛИСТОПАДА: МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

На 5 місце ми поставили маски для обличчя серед топ-5 косметологічних послуг листопада. Маски для обличчя хороші не тільки тим, що дозволяють глибоко очистити пори або миттєво пом’якшити шкіру.

топ-5 косметологічних послуг маски для обличчя

Косметичні маски дозволяють оперативно вирішити кілька проблем, пов’язаних із доглядом за шкірою: очистити, заспокоїти та наситити, зняти набряклість, тощо. У порівнянні із засобами для щоденного догляду, маски для обличчя зазвичай мають насиченіший склад.

Інший варіант класифікації масок для обличчя – за напрямом дії. Маски можна використовувати для очищення шкіри, живлення та зняття запалень. Тому ця процедура на 5-му місці в топ-5 косметологічних послуг.

2. ТОП-5 КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ: ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Четверте місце у нашому топ-5 косметологічних послуг листопада – за плазмоліфтингом. Плазмоліфтинг – це сучасна косметологічна методика, за допомогою якої ефект омолодження шкіри досягається зарахунок ін’єкцій власної плазми пацієнта. Плазма – це рідка частина власної крові, тому її використання виключає проблеми несумісності та знижує до мінімуму ризик реакцій.

топ-5 косметологічних послуг плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг стимулює природні регенераційні процеси у проблемних тканинах. Це досягається шляхом введення у них збагаченої тромбоцитами плазми. Однак пізніше вчені з’ясували, що тромбоцити мають і іншу функцію: вони не лише беруть участь у створенні кров’яних згустків, що перешкоджають кровотечі, але й також продукують речовини, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин. Саме ця властивість тромбоцитів дозволяє отримувати лікувальний ефект від процедури плазмоліфтингу. Тому ця процедура і включена до топ-5 косметологічних послуг. Після процедури плазмоліфтингу шкіра підтягується, підвищується її зволоженість та еластичність.

3. ТОП-5 КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ: ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

Третє місце в топ-5 косметологічних послуг листопада – за збільшенням губ. Згідно з експертами, губи досягають максимальної повноти, коли жінка виходить із підліткового віку. Після 30 років у більшості жінок починається зворотний процес – стоншення губ. Тому для жінок 30+ збільшення губ це – “мастхев”, і про необхідність включення цієї процедури до топ-5 косметологічних послуг листопада і не тільки, можна було знати наперед.

топ-5 косметологічних послуг збільшення губ

Сучасні наповнювачі розрізняються за в’язкістю, розміром і формою мікрочастинок, які містяться в них, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного пацієнта. Іноді задля досягнення найкращого результату використовують комбінації кількох препаратів. Це дозволяє не тільки домагатися збільшення об’єму губ, але і зберігати при цьому їх м’якість і рухливість, завдяки чому вони виглядають цілком природньо, а пацієнт не відчуває дискомфорту. Саме таке виконання збільшення губ дає найкращий і тривалий результат для клієнтів. Тому третє місце у топ-5 косметологічних послуг листопада збільшення губ займає не просто так.

4. ТОП-5 КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ: ВОГНЯНИЙ МАСАЖ

І нарешті ми підходимо до лідера топ-5 косметологічних послуг листопада, тому на 2-ій позиції розміщений вогняний масаж. Вогняний масаж – один із найнезвичайніших методів китайської традиційної медицини. Він був розроблений і практикувався в тибетських монастирях. Тому його необхідність у нашому топ-5 косметологічних послуг – потрібна, бо, мало того, що він зможе вас зігріти у холодні осінні вечори, так він ще й додасть вам здоров’я!

топ-5 косметологічних послуг вогняний масаж

Вогонь, прогріваючи рушники, добре впливає на тканини тіла. Тепло проникає углиб шкіри. Організм реагує на екстремальну ситуацію викидом адреналіну. Завдяки теплу та підвищеному гормональному фону, збільшується приплив крові до капілярів, розкриваються пори. Ефект виявляється потужнішим, ніж при механічному впливі під час класичних сеансів масажу. Цікаво, що тепло та розслаблення відчуватимуться протягом кількох днів після вогняного масажу. Тому на друге місце топ-5 косметологічних послуг він цілком заслуговує.

5. ТОП-5 КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ: ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ

Ось і золотий призер нашого топ-5 косметологічних послуг листопада – пілінг обличчя. Пілінг – це процедура видалення верхнього ороговілого шару шкіри. По суті, він дозволяє без втручання пластичного хірурга, покращити стан шкіри обличчя шляхом використання різних методів відлущування. Тому його перше місце у топ-5 косметологічних послуг являється повністю заслуженим.

топ-5 косметологічних послуг пілінг обличчя

Користь пілінгу досить очевидна: ця процедура допомагає позбутися огрубілого шару шкіри, усуваючи при цьому наслідки акне, маленькі зморшки, рубці, шрами та пігментні плями, а також – проблему з чорними цятками. Пілінг не може усунути усі вікові зміни шкіри, але він допомагає боротися з першими ознаками старіння, а також розгладжує шкіру, згладжує мімічні зморшки, вирівнює тон, зволожує та омолоджує. Саме таку користь слід очікувати від найкращої процедури у топ-5 косметологічних послуг місяця листопада.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: