З проблемою чорних цяток ми стикаємося ще у підлітковому віці й способів їх усунути не так вже й багато. Та ж сама чистка обличчя є ефективною, але дуже болісною процедурою і в більшості випадків вона не допомагає усунути чорні цятки повністю. Мікродермабразія – це саме та процедура, яка створена щоб боротися з чорними цятками на обличчі та запобігати їх майбутнім проявам.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ ТА ПРИНЦИП ЇЇ РОБОТИ

Мікродермабразія по суті це глибоке очищення та омолодження шкіри обличчя, тому її виконують два-три рази на рік. Вона ефективно очищує поверхню шкіри від відмерлих клітин роблячи її м’якшою.

мікродермабразія принцип її роботи

Можна вважати, що мікродермабразія це надпотужний пілінг обличчя, який завдяки мікроелементам на кінці наконечника апарату механічно видаляють омертвілі клітини. А метод всмоктування апарату прискорює кровообіг та покращує лімфодренаж. З покращенням кровообігу з шкіри всмоктуєтсья весь бруд та інші шкідливі елементи.

ЯКА КОРИСТЬ ВІД МІКРОДЕРМАБРАЗІЇ?

Мікродермабразія найкраще підходить для жирної та застійної шкіри. Головне щоб на шкірі не було активного запального ефекту. Процедура ефективно очищує висипання, закупорені пори, тьмяний колір шкіри та пошкодження викликані сонячним випромінюванням, бо завдяки відновленню від мікродермабразії можна освітлити пігментацію чи наприклад сонячні плями.

ЧИ МОЖНА ВИКОНУВАТИ ПРОЦЕДУРУ НА УСІХ ТИПАХ ШКІРИ?

ефективна мікродермабразія на усіх типах шкіри

Мікродермабразія буде корисною усім типам шкіри, просто налаштування апарату та зернистість насадки буде підбиратися індивідуально в залежності від товщини та чутливості шкіри. Але процедура менш болюча за механічну  чи апаратну чистку.

ЯК МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ ЗМЕНШУЄ ЧОРНІ ЦЯТКИ?

Коли діло доходить до чорних цяток, метод всмоктування мікродермабразії допомагає їх вивільненню завдяки мікролімфатичному дренажу. Тому цю процедуру вважають особливою хорошою для блискучих чорних цяток. Завдяки особливості цього апарату чорні цятки, які глибоко заховані в шкірі витягуються на її поверхню та успішно усуваються.

мікродермабразія чорних цяток та супутні процедури

Різновиди змішаних кислот, або по простому кислотні пілінги чи креми з мінімальним вмістом кислот: таких як гліколева, мигдальна і навіть саліцилова. Кожна з кислот має різну силу або працює на різному рівні шкіри, щоб охопити всі основи. Гліколева кислота є дуже сильною та забезпечує достатнє відлущування на поверхні, мигдальна є більш м’якою (хоча менш потужною), а саліцилова проникає глибше в пори, щоб від’єднати їх.

ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД МІЖ ПРОЦЕДУРАМИ

Після першої процедури мікродермабразії, наш спеціаліст підбере крем чи спеціальний засіб для вмивання саме для вашої шкіри. І призначить термін користування певним косметологічним засобом.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: