Короткий зміст статті:

ВАМ ПОТРІБНА ПРАВДА?

Ми зіткнулись з тим, що багато клієнтів, що звертаються до косметологів вірять в кимось поширені чутки, або давно спростовану інформацію з приводу здоров’я шкіри. І от коли вони займаються не потрібним, не вистачає часу на правильний догляд, від чого шкіра тільки втрачає свою природну красу. Ми спитались наших спеціалістів з приводу найбільш поширених міфів по догляду за шкірою. І ось, що вони нам розказали…

МІФИ ПРО ШКІРУ: ШКІРА САМОВІДНОВЛЮЄТЬСЯ

ПІДТВЕРДЖЕНО

“Звісно, шкіра є доволі складним органом, що відповідає за захист нашого тіла від зовнішніх чинників. Ці ж чинники провокують пошкодження верхнього шару шкіри, старіння та інші не приємні речі. Проте без здатності до регенерації ми б просто залишились “голі”. Втім, шкіра кожного дня відновлює свої клітини, регенеруючи їх з неймовірною швидкістю. У разі порушень просто запишіться на консультацію і ми знайдемо вирішення.”
-Софія Шологонюк

МІФИ ПРО ШКІРУ: ВЖИВАТИ 2 ЛІТРИ ВОДИ

СПРОСТОВАНО

“Кількість води, яку ви п’єте, безпосередньо не впливає на вашу шкіру. Вода надходить в шкіру з кров’ю, що протікає через дерму, внутрішній шар шкіри; вода втрачається з епідермісу, особливо в сухому середовищі. Вода необхідна для підтримки зволоження шкіри й коли ви серйозно зневоднюєтеся, шкіра виглядає тьмяною і менш еластичною. У здорової людини внутрішні органи — нирки, серце і судини — контролюють кількість води, що потрапляє в шкіру. Немає фіксованого обсягу води, який потрібно пити, це просто залежить від різниці витрати до використання.”
-Мар’яна Плегуца

МІФИ ПРО ШКІРУ: СТРЕС ШКОДИТЬ ШКІРІ

ПІДТВЕРДЖЕНО

“У сучасному житті є багато проблем зі здоров’ям, у яких ми звинувачуємо стрес. Але в наукових дослідженнях було показано кілька станів шкіри (див. Нижче), які погіршувалися життєвими явищами, можливо, через гормони стресу, включаючи кортизол (стероїдний гормон, що виробляється в наднирниках). Прикметними прикладами є алопеція areata, автоімунна умова, коли імунітет організму починає атакувати волосяні фолікули, викликаючи випадіння волосся; псоріаз —  аутоімунний стан, що викликає потовщення, лущення і запалення шкіри; екзема — свербіння та почервоніння шкіри. На жаль, стрес та важкі життєві ситуації, що якраз і є його причиною, можуть спровокувати розвиток таких шкірних захворювань”

-СОФІЯ ШОЛОГОНЮК

МІФИ ПРО ШКІРУ: ШОКОЛАД ПРОВОКУЄ ПРИЩІ

СПРОСТОВАНО

“Вугрі — це поширений різновид підліткового акне, що може фактично супроводжувати людину до 40 років. Для їх появи потрібен тільки якийсь активаційний чинник: недостатній догляд, мікроби на шкірі, гормональні збої. Харчування з високим вмістом жирів, звісно, нічого корисного в собі не має з багатьох причин, але воно не викликає появу прищів. Насправді, деякі ліки, призначені для важких форм акне, такі як ізотретиноїн, краще засвоюються, коли таблетки використовуються після жирної їжі, включаючи шоколад. Тому краще просто запишіться на комбіновану чистку і не відмовляйте собі в солоденькому:)”
-Кобітович Леся

МІФИ ПРО ШКІРУ: БІЛІ ВІДМІТКИ НА НІГТЯХ ПОГАНО

СПРОСТОВАНО

“Нігті починають свій ріст з матріксу, області під шкірою на верхньому краю нігтя. Якщо матрікс травмований, ніготь може почати рости не правильно, формуючи пластину не однорідної щільності. Саме це і є найбільш поширеною причиною появи білих плям на нігтях. Кальцій важливий для здорових нігтів (а також для кісток і зубів), але ці білі мітки не є ознакою його дефіциту.”
-Плегуца Мар’яна

МІФИ ПРО ШКІРУ: КОРИСТЬ СОНЯЧНИХ ВАН

ПІДТВЕРДЖЕНО

“Багато людей відчули хороший фактор сонячного дня, але є хороші й погані наслідки сонячного світла. Світло від Сонця містити суміш різних довжин хвиль світла: деякі з них видно людським оком, деякі коротше, ніж кольори, які ми можемо бачити — їх називають ультрафіолетовими (УФ) – і деякі довші, інфрачервоні. Різні довжини хвиль мають різний вплив на шкіру. UVB використовується шкірою для виробництва вітаміну D, який є важливим для здоров’я кісток. Без впливу сонця цей вітамін повинен бути отриманий з раціону. Дерматологи використовують специфічні довжини хвиль UVA і UVB у ретельно контрольованих дозах для зменшення запалення шкіри, що є цінним засобом для лікування деяких шкірних захворювань.”
-СОФІЯ ШОЛОГОНЮК

Як бачимо догляд за шкірою є доволі простим та ефективним, якщо спрямувати свої зусилля у правильному напрямку. У вас залишились будь які питання? Пишіть — ми допоможемо:)

Будемо вдячні за репост:

Це важливо! Поділіться з друзями!

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: