Короткий зміст статті:

ЩО ТАКЕ МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ?

Мікродермабразія – один із сучасних методів омолодження, суть якого – легка обробка шкіри, яка здійснюється спеціальним пристроєм або насадками з особливим покриттям. І, хоча багато кажуть, що подібні методи не дають ніяких результатів, один раз спробувавши, ви, напевне, захочете її повторити. Ефект мікродермабразії буде помітним уже після першого візиту до косметолога. Пройшовши курс із чотирьох-шести процедур, вас неможливо буде впізнати – ваша шкіра повністю омолодиться та відновиться.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

мікродермабразія етапи проведення

Шліфування шкіри обличчя буває двох типів:

 • Мікродермабразія кристалами алюмінію (кристалічна). Даний вид очищення шкіри виконується спеціальним апаратом, який подає мікрокристали алюмінію під високим тиском на шкіру. Кристали алюмінію зменшують кількість відмерлих клітин, після чого апарат збирає (всмоктує) їх у спеціальний резервуар разом із частинками шкіри.
 • Алмазна мікродермабразія. Техніка її виконання відрізняється від попереднього варіанту. Для цього виду механічного пілінгу використовують окремий апарат або насадку з особливим алмазним напиленням, яка підключається до багатофункціонального косметологічному апарату. Під час процедури поверхня насадка ковзає по шкірі, а діамантове напилення впливає на неї, надаючи механічний тиск. Шляхом сили тертя і тиску дрібних частинок, шкіра м’яко і делікатно очищується від відмерлих клітин. Алмазна мікродермабразія вважається якіснішим і більш лагідним методом шліфування шкіри, аніж вплив кристалами алюмінію.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ПОКАЗАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУРИ

Мікродермабразія спрямована на оновлення та омолодження шкірних покривів, боротьбу з естетичними недоліками. Основними показами до цієї процедури є:

мікродермабразія показання
 • розширені пори
 • пігментація
 • шрами, рубці на обличчі і тілі, розтяжки, сліди пост-акне
 • гіперсекреція сальних залоз (підвищена жирність шкіри)
 • зморшки
 • втрата пружності шкіри
 • тьмяний, сірий колір обличчя

Крім того, алмазну мікродермабразію рекомендують у якості підготовки до деяких пластичних операцій, лазерних та ін’єкційних процедур. Це обумовлено тим, що мікродермабразія відмінно готує шкіру, робить її більш сприйнятливою до поглинання активних речовин і різних маніпуляцій. Завдяки цьому, ефект від подальших процедур багаторазово посилюється.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ПЕРЕВАГИ

 • Висока ефективність. Ви точно побачите помітний результат перетворення уже після першого сеансу! При цьому, ефект від курсу процедур буде ще більш вираженим.
 • Безпека. Апарат не травмує шкіру, що виключає виникнення ран, пошкоджень і запалень. До того ж, процедура є гіпоалергенною. Це робить її доступною людям з чутливою шкірою, алергікам, а також пацієнтам, яким з якихось причин протипоказаний хімічний пілінг.
 • Безболісність. Методика є атравматичною, що виключає виникнення неприємних і хворобливих відчуттів під час сеансу.
 • Відсутність реабілітаційного періоду. Під час алмазної мікродермабразії не травмуються глибокі шари шкіри, завдяки чому період реабілітації – відсутній. Для людей з чутливою шкірою характерна поява невеликого почервоніння після сеансу, яке зникне протягом декількох годин.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ФОТО ДО ТА ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ВІДГУКИ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Близько року тому почула про цю штуку і вирішила спробувати, бо у мене були проблеми зі шкірою обличчя. Описали мені мікродермабразію як якесь диво! І мене дуже збентежила вартість – якось вже дуже скромно, як для такого чуда. Але все ж я ризикнула. І знаєте!? Залишилася дуже задоволена. Правда, я пройшла не повний курс, але результат мене дуже здивував. Раджу спробувати. Дійсно допомагає.

Христина, Клієнт

Робила мікродермабразію минулої осені. Звичайно, ефект непоганий. Суть процедури в тому, що, за допомогою спеціального апарату проводиться шліфування обличчя, свого роду пілінг. Щоб дійсно був результат, треба зробити кілька процедур. У мене було тільки дві процедури, помітила, що у мене стали пори менше, покращився колір обличчя. Хочу зробити ще кілька шліфувань, щоби побачити кінцевий результат.

Василина, Клієнт

Мікродермабразія – процедура, за допомогою якої можна омолодити шкіру, очистити від зморшок, різних рубців. Щоб був хороший результат, потрібно як мінімум пройти шість процедур. Для початку очищають шкіру спиртом, потім – шліфування, крем і маску косметолог підбирає під вашу шкіру. За тривалістю все це займає пів-години, як мінімум. Після такої чистки пропадають перші зморшки, поліпшується сама шкіра за кольором і на дотик.

Аліна, Клієнт

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: