ПЕРЕВАГИ МЕЗОТЕРАПІЇ ВОЛОССЯ

КОЛИ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ МЕЗОТЕРАПІЯ ВОЛОССЯ?

Мезотерапія волосся - 21/05/2022

Показаннями до мезотерапії волосся є:

  • випадіння волосся;

  • алопеція (облисіння);

  • лупа;

  • себорея;

  • надлишкова жирність або сухість шкіри голови;

  • ламкість, посіченість волосся;

  • рання поява сивини;

  • ослаблення волосся після вагітності та лактації.

Перед початком мезотерапії лікар косметолог або трихолог оглядає шкіру голови, оцінює стан волосся та вивчає історію хвороби пацієнта. У деяких випадках також призначає аналізи, щоб з’ясувати причину проблеми. Тільки після цього спеціаліст приймає рішення про необхідність мезотерапії або інших процедур. Мезотерапія забезпечує хороший естетичний результат, але, оскільки це лікувальна процедура, її потрібно проходити під контролем досвідченого лікаря.

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ МЕЗОТЕРАПІЇ

Перед процедурою шкіру обробляють антисептичним засобом. Іноді також використовують анестетик, щоб ін’єкції не викликали хворобливих відчуттів. За допомогою мікроін’єкцій препарат вводять безпосередньо в шкіру на глибину від 2 до 4 мм.  Їх вводять у точки на відстані 1 см, які заздалегідь відмічені по лінії волосся. Найчастіше процедуру виконують вручну за допомогою шприца для підшкірних мікроін’єкцій, але також для цього можна використовувати мезоінжектор. За часом вона займає від 30 до 60 хвилин в залежності від розміру оброблюваної зони. Опісля шкіру повторно обробляють антисептичним препаратом, щоб знизити ризик потрапляння інфекції в місцях проколів.

Мезотерапія волосся - 21/05/2022

ЯК ПРАЦЮЄ МЕЗОТЕРАПІЯ ВОЛОССЯ?

Мезотерапія для волосся це сучасна методика, спрямована на оздоровлення шкіри волосистої частини голови. Ін’єкційна мезотерапія являє собою введення різних корисних речовин в середні шари шкіри, доставляючи їх необхідну кількість безпосередньо до волосяних цибулин.

Мезотерапія шкіри волосся

Після безпосереднього введення у проблемну зону препарату мікроін’єкції покращують циркуляцію крові та забезпечення фолікулів корисними речовинами. Мезотерапія шкіри голови пробуджує «сплячі» фолікули та збагачує волосся, оздоровлюючи його зсередини. Крім того, вона нормалізує стан шкіри голови та дозволяє позбутися лупи, себореї, надмірної сухості або жирності.

ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕЗОТЕРАПІЇ ДЛЯ ВОЛОССЯ