Короткий зміст статті:

Лікування акне – це довготривалий та складний процес, але деякі люди сильно затягують з цим і їхня проблема погіршується. Кількість способів лікування акне в світі збільшується з кожним днем. Але перш ніж почати розповідати про лікування акне, вам слід дізнатися про прищі детальніше.

ЧОМУ ВИНИКАЮТЬ АКНЕ?

Акне є результатом того, що ваші пори забиваються жиром, мертвими клітинами шкіри та бактеріями, що створює ідеальне середовище для появи прищів. Висипання можуть бути спровоковані декількома причинами – гормональними змінами, факторами навколишнього середовища, генетикою та дієтою (певною мірою).

Розуміння того, що викликає ваші висипання, є ключем до лікування акне та відновлення контролю над своєю шкірою!

ЯКІ Є ВИДИ АКНЕ?

Прищі бувають різних форм і розмірів. Для ефективного лікування важливо зрозуміти, який у вас тип акне. Його можна розділити на два основних типи – легкої форми та важкої.

лікування акне причини винекнення
  • Легкий/незапальний: широко відомий як вугри та білі вугри. Цей тип акне — плями поверхневого рівня.
  • Важкий/запальний: цей тип прищів виникає, коли бактерії процвітають всередині закупореної пори. Це призводить до неприємних симптомів, таких як набряк, чутливість і почервоніння.
  • Папули – це підняті тверді чутливі плями. Вони можуть бути викликані такими подразниками, як жорсткі скраби для пілінгу, важкий макіяж і навіть ароматизатори.
  • Пустули – цей тип вугрів зазвичай запалений із заповненим гноєм центром через інфекцію.
  • Кісти – це хворобливі, набряклі плями, які знаходяться дуже глибоко в шкірі.

ЛІКУВАННЯ АКНЕ ТОП 3 НАЙКРАЩИХ СПОСОБИ

Акне — особиста проблема шкіри, з якою багато людей — як підлітки так і дорослі — стикаються щодня, і не існує єдиного лікування, яке б підійшло всім. Завжди найкраще записатися на консультацію, і експерти зможуть переглянути та порекомендувати лікування, яке підійде саме вам.

лікування акне мікротокова терапія

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ

Мікродермобразія – це м’який механічний пілінг для активного відновлення шкіри обличчя. Процедура сприяє усуненню ороговілого шару клітин шкіри, очищає пори, стимулює регенерацію, а також ефективно усуває акне. Для шліфування обличчя використовується спеціальний апарат з різними насадками для обробки шкіри. Головні переваги методу – відсутність реабілітації та безболісність процедури.

Лікування акне - найкращі комплекси для вирішення проблеми - 15/07/2024

Комбінована чистка обличчя — це поєднання декількох косметологічних методів очищення шкіри для отримання найефективнішого результату. Використання цього методу очищення необхідне, якщо механічної або ультразвукової чистки — недостатньо.

комплексне лікування акне

Фракційне лазерне шліфування, безумовно, є одним із найефективніших методів лікування розтяжок, усунення пігментації, зменшення стрий та інших проблем зі шкірою, який при комплексному підході гарантує стійкий та тривалий результат!

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: