Короткий зміст статті:

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН: ДЕ І ЧОМУ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ?

Судинна стінка, яка просвічується крізь шкіру, стає видимою при розширенні діаметра судини. Проблема може розвинутися на будь-якій ділянці тіла.

лазерне видалення судин появлення

Є фактори, які сприяють утворенню “зірочок”, “сіточок”, куперозу:

 • період виношування дитини, процес пологів
 • генетичний фактор
 • застосування стероїдних гормональних засобів
 • печінкові захворювання
 • патологія судинної стінки
 • порушення згортання крові
 • артеріальна гіпертонія

Виникненню куперозу, телеангіоектазій, плям на шкірі сприяє вживання алкоголю, куріння, вплив низьких температур, солярій.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН: ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

Метод лазерного видалення судин називається селективним фототермолізом. Він розроблений спеціально для видалення дрібних підшкірних капілярів і судинних пухлин (гемангіом). Промінь лазера проникає у підшкірні капіляри, не пошкоджуючи шкіру. Уся енергія світла акумулюється на червоному пігменті крові. Судина нагрівається, склеюється і зникає. Лазерний імпульс вибірково нагріває кровоносну судину і коагулює її, що дає унікальну можливість видалити хворі судини, не пошкоджуючи шкіру. Процедура, як правило, легко переноситься пацієнтами, бо лазерний імпульс відчувається як слабкий укол тонкої голочкою, роздратування шкіри є незначним. Поверхневі судини та судини з маленьким діаметром зникають практично миттєво після першої процедури, а для судин, розташованих більш глибоко, і судин з великим діаметром – потрібно пройти декілька процедур. За допомогою цієї методики можна видаляти гемангіоми, судинні сітки на ногах і капіляри на обличчі.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН: ПЕРЕВАГИ

лазерне видалення судин переваги
 1. Безболісність. Лазерне видалення судин не вимагає анестезії. Пацієнт під час процедури відчуває легке поколювання.
 2. Не порушується цілісність шкіри. Після процедури немає порізів, ран та синців, шрамів на місці маніпуляції, як буває при хірургічному видаленні судин.
 3. Оперативність. Залежно від кількості судин, процедура може тривати всього від декількох хвилин.
 4. Миттєвість. Відразу після процедури буде видно результат – проявлені судини зникнуть.
 5. Не потрібна реабілітація або тривала підготовка до процедури. Відразу після маніпуляції людина відправляється по своїм справам і веде звичний спосіб життя.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СЕАНСІВ ДЛЯ ПОВНОГО ОДУЖАННЯ?

Щоб прибрати зірочки, сітки, купероз, необхідно використовувати лазерне обладнання. Кількість відвідувань лікаря для виконання процедури залежить від декількох факторів: площі ураження та кількості елементів.

Якщо є одна невелика плямочка на обличчі, повне видалення судин лазером виконується за один сеанс.

Якщо утворень багато або площа понад 2 кв. см, потрібно декілька процедур (від 2 до 5). При проходженні повного курсу судинні плями зникнуть назавжди.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН: ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

При первинному відвідуванні лікар визначає покази та протипокази до проведення процедури, а також проводить ретельний огляд і опитування пацієнта.

лазерне видалення судин проходження процедури

До протипоказів відносяться:

 • розлади системи крові
 • дифузна патологія сполучної тканини
 • інфекції
 • новоутворення
 • світлочутливість
 • вагітність і грудне вигодовування

Якщо протипоказів немає, лікар розпочинає проведення лазерного видалення судин на обличчі або інших зонах тіла.

Пацієнт займає зручне положення на канапі. Якщо маніпуляція здійснюється на обличчі, пацієнт має надягти захисні окуляри і проводиться очищення шкірних покривів.

Лікар за допомогою апарату впливає на шкіру спалахами світла. Діодний лазер відмінно проникає до глибоких судин, що дозволяє видалити будь-яке утворення.

Процедура займає від 10 до 60 хвилин. Пацієнт під час маніпуляції не відчуває болю, лазерний вплив є безпечним. Після дії лазера протягом пів години зберігається почервоніння шкіри.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН: ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ ДОГЛЯД

Реабілітаційного періоду у лазерного видалення судин немає, і відразу після процедури пацієнт повертається до звичного способу життя. При цьому, для тривалого ефекту треба дотримуватися рекомендацій лікаря:

 • На два тижні виключити пілінги та інші процедури, які травмують шкіру, не відвідувати лазні, басейни та сауни
 • Мінімум на 10 днів відмовитися від масажу на будь-якій ділянці тіла
 • 1-5 днів не користуватися косметикою, яка містить спирт
 • Регулярне фізичне навантаження
 • Уникати впливу активного сонця, перед виходом на вулицю наносити на шкіру крем з SPF не менше 30, не відвідувати солярій

Також, після процедури лікарі-косметологи клініки “FineLine” нададуть вам рекомендації для профілактики нових судинних проявів.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: