Короткий зміст статті:

1.ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК?

Якщо у вас бородавки, то, найімовірніше, що лікар розпочне терапію з кількох стандартних процедур: призначить препарати, від яких бородавки відшаруються, або ж використає суперхолодну рідину, азот, щоб заморозити їх. Трапляється, що ці методи лікування не дають бажаного результату, тож, у таких випадках, спеціаліст може вдатися до лазерного видалення.

Лазер — це точний, сфокусований промінь світла. Деякі пристрої випромінюють настільки потужне сяйво, що воно здатне розрізати метал. На шкірі лазери допомагають позбутися від небажаного волосся, зморшок, веснянок та пігментних плям.

чого очікувати від видалення бородавок лазером

2.ЛАЗЕРИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК

Імпульсний лазер на барвниках

Це основний тип лазера, який використовується для лазерного видалення бородавок у Івано-Франківську. Світло нагріває кров у крихітних судинах всередині бородавки і руйнує ці судини. Без крові бородавка гине і відпадає. Тепло лазера також може атакувати та знищувати вірус, який провоку появу бородавок.

Відчуття при видаленні бородавок лазером схожі на те, наче хтось щільно притискає гумку до вашої шкіри. Після закінчення процедури ви не відчуєте сильного болю. Процес загоєння триває приблизно 2-4 тижні. Такий вид терапії дуже допоміжний для лікування проблеми у важкодоступних місцях, наприклад, генітальні бородавки в уретрі, трубка, яка виводить сечу з сечового міхура та з організму. Залежно від того, скільки у вас бородавок і де вони знаходяться, спеціаліст може дати вам знеболювальне, власне для області, яку лікують, чи взагалі використати наркоз.

Вуглекислотний лазер

Ефективний біля нігтьових пластин, де потрібна точність хірурга. Хороший вибір, якщо ваші бородавки знаходяться навколо нігтів рук або ніг, де інші методи лікування не спрацювали. Спершу лікар буде використовувати лазер, щоб відрізати верхню частину бородавки. Тоді зробить світло менш сфокусованим, і все інше згорить. Відмерлі клітини, які таким чином перемішуються, можуть містити в собі вірус, який спричинив ваші бородавки. Можливо, у вас буде більше рубців при такому лікуванні, ніж від імпульсного лазера на барвниках. Якщо вас цікавить збереження естетичного вигляду то краще використовувати імпульсивний лазер у Франківську для видалення бородавок, що знаходиться у Івано-Франківську.

Ербієвий лазер

Назву важко вимовити, але цей тип лазера може з точністю нагрівати меншу область, тому не викликає стільки рубців. Дослідники вважають, що залишки клітин від такого виду лазерів не поширюють вірус бородавки.

Неодимовий лазер

Цей лазер більше спрямований на кровоносні судини бородавки. Фахівці, котрі лікують дітей, пропускають світло неодимового лазера через волоконно-оптичний кабель, щоб припалити папіломи, які є в роті або горлі і схожі на бородавки. Вони викликані тим самим вірусом, що й останні.

3.ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ

Лікарі не знають, як вбити вірус, що викликає бородавки. Тож проблема може повернутися або з’явитися в нових місцях. Генітальні бородавки, найімовірніше, повернуться, частково тому, що вони з’являються у вологих місцях. Про те про них ми погоримо у наступних статтях.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: