ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН

ОНЛАЙН ЗАПИС

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОЦЕДУРА?

Суть сеансу у впливі потоку енергії, направленому на ваду. Він підігріває гемоглобін, і змушує кров згортатися. Через дії високої температури судини починають склеюватися. У підсумку, вони стають прозорими та непомітними.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН У FINELINE

Вплив агресивних чинників навколишнього середовища, зайві температурне й ультрафіолетового впливу, гіповітаміноз, збій роботи внутрішніх систем організму сприяють виникненню судинних захворювань. Подібні фактори можуть з легкістю стати причиною утворення судинних зірочок і сіточок на обличчі або тілі. На сьогодні немає ефективніше методу в боротьбі з судинними утвореннями, ніж лазерна косметологія (лазерне видалення судин) і фототерапія.

Лазере видалення судин на ногах та стопах у файнлайн
Апарат для лазерного видалення судин

Фото і лазерне видалення судин здатне видалити не тільки червоні, а й сині кровоносні судини. Звісно, це не вирішить причин їх появи, але поверхневе усунення вже дасть вам час для того, щоб з комфортом знайти причину їх появи та вилікувати її. Також це корисно після лікування, бо судинні сіточки можуть зберігатись на тілі до року часу, навіть без наявних проблем.

лазерне видалення судин

Причини появи судин на обличчі й тілі:

  • вроджена схильність

  • змінення гормонального фону

  • венозна недостатність

  • часте прибування на сонці

  • гінекологічні хвороби

  • висока проникність судин

Особливості видалення судин лазером

Метод лазерного видалення судин називається селективним фототермолизом. Він розроблений спеціально для видалення дрібних підшкірних капілярів і судинних пухлин. Промінь лазера проникає в підшкірні капіляри, не пошкоджуючи шкіру. Лазерний імпульс вибірково нагріває кровоносну судину і коагулює його, що дає унікальну можливість видалити хворі судини, не пошкоджуючи шкіру. Поверхневі судини та судини з маленьким діаметром зникають практично миттєво після першої процедури, а для судин, розташованих більш глибоко і судин з великим діаметром потрібно пройти кілька процедур.

лазерне видалення пфгментів

Підготовка до процедури:

  • За 3 тижні до процедури не піддаватися УФО (солярій, пляж, тривале перебування під прямими сонячними променями);