84 / 100

В світі існує безліч процедур, з видалення небажаного волосся. В цій статті ми дали відповідь на найбільш частіші запитання про лазерну епіляцію, яка на сьогодні є лідером серед всіх інших процедур. Заварюйте чай. Буде цікаво:)

Створюючи апарати для лазерної епіляції, вчені використовували александрит — камінь зі світло випромінюючою властивістю: він впливає на волоски глибоко, але дбайливо. Після такої процедури шкіра надовго залишається гладкою і м’якою, її структура помітно вирівнюється. Важливо, що більша частина волосся видаляється безпосередньо під час процедури. Відповідно для повного видалення волосків з однієї ділянки потрібно пройти курс процедур. З цього і почнемо.


ТОП 7: Часті запитання про лазерну епіляцію - 25/02/2021

1. Запитання про лазерну епіляцію: чому потрібно пройти не один, а кілька сеансів?

Річ у тім, що волосяні цибулини чутливі до лазерного випромінювання тільки в стадії росту, в якій знаходяться 30-50% з них. З кожною повторною процедурою кількість волосся помітно зменшується. По завершенню курсу кількість волосяних фолікул на шкірі буде мінімальна. Як результат – гладенька шкіра.


2. Запитання про лазерну епіляцію: це болюча процедура?

Пацієнтам з низьким больовим порогом не варто хвилюватися — біль, характерний для традиційної воскової епіляції, тут відсутній повністю. Втім, є. Проте за вашим прохання може використовуватись спеціальний гель для знеболення, який зводить дискомфорт до мінінмуму.

Запитання про лазерну епіляцію

3. Запитання про лазерну епіляцію: чи це шкодить здоров’ю ?

Лазер впливає тільки на волосяні фолікули, а не саму шкіру. Тому системної дії на організм не відбувається. Після процедури на шкірі може з’явитися незначне почервоніння, яке, однак, проходить через декілька годин.


ТОП 7: Часті запитання про лазерну епіляцію - 25/02/2021

4. Запитання про лазерну епіляцію: чи викликає процедура утворення рубців і вростання волосків?

На відмінно від гострої бритви чи шугарингу, лазерна епіляція не залишає врослих волосків. Під час процедури не порушується цілісність шкіри, а значить, фізичних пошкоджень шкіри бути просто не може. Більш того, часто дана процедура рекомендована саме тим жінкам, у яких спостерігається систематичне вростання волосся.


5. Скільки триває процедура лазерної епіляції і як до неї слід готуватися?

Тривалість процедури залежить від області застосування. Найчастіше за одну процедуру обробляють кілька зон. Лазерна епіляція триває 15-20 хвилин при обробці зони рук, гомілки – 30 хвилин, бікіні – 10-15 хвилин, обличчя — не більш як 5 хвилин. Перед процедурою краще відмовитися від прийняття сонячних ванн, а також подбати про те, щоб довжина волосків становила не менше 1-3 мм.

ТОП 7: Часті запитання про лазерну епіляцію - 25/02/2021

6. Запитання про лазерну епіляцію: видалення волосся лазером для чоловіків. Міф чи реальність?

Гладка шкіра без подразнення і щоденного гоління — давно не виняток з правил для чоловіків. Лазерна епіляція можлива будь-яких зон у чоловіків: чоло, пахви, груди, спина, інтимна зона. Винятків немає.


7. Які існують протипоказання для епіляції александритовим лазером?

 • інфекційні захворювання
 • вагітність і в період лактації
 • порушення гормонального фону (необхідна консультація лікаря)
 • в період загострення алергії.
 • вплив лазером неможливо в місцях з наявністю родимок, варикозі, зі шкірними висипаннями та запальними процесами, а також при злоякісних новоутвореннях

лазерна епіляція

У косметології FINELINE застосовують новітні технології лазерної епіляції. Наші фахівці використовують александритовий лазер, тому що він орієнтований на будь-яку структуру і щільність волосся. Процедура проходить швидко і комфортно, поверхня шкіри не пошкоджується, а результат не змушує себе довго чекати. Всього 4-6 процедур для гладкої шкіри, і рідкісні випадки підтримки результату – 1 раз в 4-6 місяців.


Більше інформації про процедуру ви можете дізнатись на нашому сайті, або у вікіпедії.


ТОП 7: Часті запитання про лазерну епіляцію - 25/02/2021

Для багатьох людей відкритим залишається питання, щодо того, як проводиться лазерна епіляція. Ось детальні кроки.

 1. Нанесення захисного гелю

  ТОП 7: Часті запитання про лазерну епіляцію - 25/02/2021

  При проведені лазерної епіляції шкіра піддається впливу лазерного проміння. Щоб вберегти її від опіків, застосовується спеціальний гель.

 2. Визначення параметрів

  ТОП 7: Часті запитання про лазерну епіляцію - 25/02/2021

  Кожного разу параметри для лазерної епіляції підбираються індивідуально. До них входить: тип шкіри, довжина хвилі та частота. Персональний підбір – гарантія високої ефективності.

 3. Знеболення (при необхідності)

  ТОП 7: Часті запитання про лазерну епіляцію - 25/02/2021

  Якщо ваша шкіра надто чутлива, при проведені процедури можуть використовуватись спеціальні креми для знеболення.

 4. Проведення процедури

  лазерна епіляція івано-франківськ

  Тривалість процедури складає 60-120 хвилин. В залежності від обраної ділянки, тривалість може змінюватись.