Літо вже близько, і який кращий спосіб підготуватися до нього, ніж зробити лазерну епіляцію? Це може допомогти вам уникнути будь-яких незручних ситуацій, які можуть виникнути через волосся на тілі, і заощадить ваш час і вбереже від стресу. Ось кілька порад про те, як правильно зробити лазерну епіляцію у Івано-Франківську у літній сезон

№1 ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ПЕРЕД МОРЕМ ЦЕ НЕОБХІДНО

Якщо ви шукаєте метод, який буде безболісний, швидкий і надовго тоді лазерна епіляція перед морем – це ваш вибір. Слід зазначити, що процедуру потрібно виконувати за 2 тижні до відпочинку або 2 тижні після активної засмаги. Лазерна епіляція перед морем допоможе вберегти ваші ніжки гладенькими довше ніж просте бриття чи епіляція.

лазерна епіляція перед морем це можливо

№2 ВПЛИВ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ НА ОРГАНИ

Лазерна епіляція перед морем чи в повсякденні не може впливати на внутрішні органи, оскільки найдовший промінь лазера досягає до рівня дрібних судин, що живлять волосся. Тобто це все ще шар шкіри, тому процедура ніяк не впливає на внутрішні органи. Навіть більше процедура вважається повністю безпечною і для шкіри не залишаючи жодний шрамів чи подряпен.

лазерна епіляція перед морем міф чи реальність

№3 ЧИ ПОТРІБНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ПЕРЕД МОРЕМ?

Слід заначити, що лазерна епіляція як й інші процедури має свої протипоказання, яких слід дотримуватися. Також після процедури слід утриматися від походів у лазні, сауни, бані, басейни, а також активно засмагати протягом 2 тижнів не можна. Тому лазерну епіляцію слід виконувати за 2 тижні до моря для повного відновлення.

Лазерна епіляція перед морем для чого

№4 НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Як і сама поїздка, лазерна епіляція перед морем потребує підготовки перед сеансом. Серед основних правил підготовки слід зазначити, що за декілька годин до процедури слід поголити ділянку епіляції(якщо це не обличчя), а також за два тижні не можна використовувати автозасмагу, відвідувати солярії та вживати різного виду антибіотики. Є ще декілька підготовчих моментів, але тут виділені основні.

підготовка лазерна епіляція перед морем

№5 ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ПЕРЕД МОРЕМ ЕФЕКТИВНИХ МЕТОД?

Ефективність лазерної епіляції доведено у всьому світі, це одна з небагатьох процедур, які включають в себе ефективність, безболісність, тривалий ефект та відносно не велику ціну. Результат від проходження курсу триватиме 1-2 роки, після яких вам слід навідатися в косметологію для однієї профілактичної процедури. Також процедури ефективна з будь-яким типом волосся та їх кольором.

лазерна епіляція перед морем ефективність процедури

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: