Короткий зміст статті:

Лазерна епіляція чи шугаринг: різниця № 1

Шугаринг пастою

При шугарингу зони бікіні чи іншої частини тіла, майстри видаляють волосся на тілі механічним способом з використанням цукрової карамелі. Карамель для шугарингу готується заздалегідь, а також ви можете приготувати її у домашніх умовах. Вона наноситься проти напрямку росту волосків, а потім різким рухом у напрямку їх росту – прибирається. Вистачає цієї процедури на два-три тижні. Лазерна епіляція чи шугаринг – одвічне питання усіх жінок.

Дія лазерної епіляції

Лазерна епіляція – процедура, коли цілеспрямованим випромінюванням нагрівають фолікулу волосини до згоряння, і волоски випадають самостійно. Ця процедура виконується спеціальним епілятором. Процедура є довшою (необхідно провести не менше 5-7 сеансів), але і гладкість шкіри забезпечується від одного до чотирьох років.

Обидва способи забезпечують гладкість шкіри, але це – зовсім різні процедури. Лазерна епіляція чи шугаринг: шугаринг видаляє частину волосків, але їх фолікули залишаються, і незабаром волосся знову відростає, а при лазерній епіляції фолікули знищуються, і нове волосся формується набагато пізніше – через місяці.

Лазерна епіляція чи шугаринг: різниця № 2

Переваги та недоліки процедури шугарингу

лазерна епіляція чи шугаринг різниця №2

Видалення волосся за допомогою цукрової пасти – звичний метод, у якого є маса шанувальників. Причин тому кілька:

  • Доступність процедури. За бажанням шугаринг проводять навіть самостійно вдома, купивши або приготувавши спеціальний склад для депіляції.
  • Це не дорого. Лазерна епіляція і шугарінг належать до абсолютно різних цінових категорій.
  • Корисно для шкіри. Додатковий ефект, який дає шугарінг – відлущування відмерлих клітин епідермісу, і шкіра стає шовковистою.

При всіх своїх перевагах, цукрова депіляція залишається одним з найболючіших методів позбавлення від небажаної рослинності на тілі. Жінкам з чутливою шкірою і низьким больовим порогом просто не витерпіти цієї «тортури» навіть заради краси. Тому лазерна епіляція чи шугаринг вибирати вам.

Переваги лазерної епіляції в салоні

лазерна епіляція чи шугаринг переваги лазерна

Для багатьох лазерна епіляція після хворобливого шугарингу карамеллю здається справжнім задоволенням. Її головна перевага в відсутності дискомфорту для пацієнта. Максимум, що ви відчуєте – невелике печіння в області обробки. Не варто боятися опіків: лазер впливає лише на волосся, не впливаючи на шкіру.

Список переваг процедури лазерної епіляції перед шугарінг можна продовжити:

  • Цукрова паста в кілька разів дешевше, але ця перевага сумнівно. Його доводиться робити кожні 2-3 тижні, а лазер позбавить вас від витрат на походи до косметолога на кілька років після курсу з 5 сеансів.
  • Тривалий ефект лазера подобається всім без винятку. Погодьтеся, набагато зручніше проходити курс епіляції один раз в декілька років, ніж ходити до косметолога кожні 3 тижні. Економія часу і нервів повною мірою!
  • Гіпоалергенність. В процесі лазерної обробки не застосовується ніяких додаткових косметичних засобів, крім контактного гелю та антисептиків. До складу пасти входить рафінований цукор і лимонна кислота – обидва компоненти можуть викликати алергію. Якщо ваша шкіра схильна до висипань і подразнень, краще віддати перевагу лазеру.
  • Відсутність відростають волосків. Видаливши рослинність на шкірі лазером, ви на кілька років забудете про незручності, які викликають відростають волосся. Це особливо актуально для зони бікіні в літній період.

Жоден шугар-майстер не візьметься за роботу, якщо довжина волосся менше ніж 4 мм. Таку «рослинність» можна помітити неозброєним оком на пляжі. Це зовсім не те, чого хочуть жінки. Тому багато хто відмовляється від цукрової депіляції на літо, замінюючи процедуру гоління, що викликає роздратування шкіри, поява врослого волосся. Набагато раціональніше оплатити курс лазерної епіляції, забувши про цю проблему надовго. Лазерна епіляція чи шугаринг вибирати вам.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: