Короткий зміст статті:

Тьмяне чи ламке волосся, випадіння волосся чи посічене – знайоме багатьом. Чинники погіршення стану волосся можуть бути різні. Сучасна косметологія розвивається і зараз можна косметологічним шляхом вирішити низку проблем пов’язаних зі станом волосся і шкіри голови.

Під час процедури мезотерапії волосся в шкіру голови вводять спеціальні препарати, що містять вітаміни, мінерали, амінокислоти, пептиди, гіалуронову кислоту та інші корисні речовини.

Мета мезотерапії

Покращити стан волосся, стимулювати їх ріст, запобігти випадінню та лікувати різні проблеми шкіри голови, такі як сухість, лупа, себорея, свербіж тощо.

Мезотерапія волосся допоможе з вирішення низки проблем:

  • Підвищення мікроциркуляції крові в шкірі голови, що сприяє кращому живленню волосяних цибулин і активації обмінних процесів.
  • Зміцнення волосся, зменшення їх ламкості, сухості та посічених кінчиків.
  • Попередження випадіння волосся та стимулювання росту нових волосків, особливо при андрогенному алопеції (випадіння волосся через гормональні зміни).
  • Вирішення проблем шкіри голови, таких як лупа, себорея, свербіж, запалення, екзема тощо.
  • Покращення зовнішнього вигляду волосся, надання їм більшого об’єму, блиску, шовковистості та еластичності.

У косметології FineLine процедуру мезотерапії волосся виконують за допомогою тонких голок, які вводять препарати на глибину від 1 до 4 мм. Процедура триває від 15 до 60 хвилин, в залежності від області лікування. Кількість сеансів мезотерапії допоможе визначити фахівець косметології FineLine.

Для чого робити мезотерапію волосся? - 15/07/2024
Для чого робити мезотерапію волосся?

Мезотерапія волосся не має серйозних протипоказань, але не рекомендується виконувати процедуру при вагітності, грудному вигодовуванні, алергії на компоненти препарату, захворюваннях крові, онкологічних захворюваннях, інфекційних захворюваннях шкіри голови та інших станах, які вимагають консультації лікаря.

Мезотерапія волосся допоможе вам покращити стан волосся, позбутися від проблем шкіри голови та надати волоссю здорового та красивого вигляду. Якщо ви хочете спробувати мезотерапію волосся, зверніться до професійного косметолога, який підбере для вас оптимальний препарат та режим лікування. Ваше волосся вам подякує!

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: