Дерматологія - 27/10/2021

ДЕРМАТОЛОГІЯ В ІВ-ФР

Сучасні методи профілактики та лікування

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Людська шкіра займає найбільшу площу в порівнянні з іншими органами та піддається завжди дуже великим ризикам. Природно, що і захворювань шкіри дуже багато і займається всіма ними саме дерматологія. Шкірними патологіями ця наука не обмежується, у сфері уваги також патологічні стани слизових оболонок і різні захворювання, безпосередньо пов’язані з придатками шкіри.

Дерматологія та хвороби шкіри

консультація в дерматолога

Пріоритетні симптоми хвороб шкіри – це нестерпний свербіж і висипання різного походження. Дерматологія успішно з цими проявами справляється, а високопрофесійні фахівці грамотно класифікують різні зміни на шкірі та призначать корекцію дефектів шкіри, що допоможе уникнути естетичних та явно виражених дефектів і змін шкіри та волосся. Слід також враховувати, що шкірні патології ще й погіршують якість життя людини та чим раніше ви звернетеся до нашого центру, тим самим, повернетесь до нормального життя.

Дерматологічне обстеження

Комплексне дерматологічне обстеження призначається при сумнівах в діагнозі і бажанні лікаря отримати більш розширений анамнез, при необхідності проводиться цифрова дерматоскопія та беруться проби на предмет алергічних реакцій.

Цифрова дерматоскопія пропонується, як правило, для своєчасного виявлення пігментних новоутворень на шкірі та подальше спостереження за ними, також в цілях якісної діагностики меланоми та раку шкіри немеланомного характеру.

дерматологія іфнму

Вдалося, завдяки даному сучасному методу, знизити кількість хірургічних втручань, при цьому, цілком невиправданих, які призначаються і здійснюються при лікуванні онкологічних шкірних захворювань.

дерматологія степаненко

Дерматологічне відділення – це:

  • робота професійного медперсоналу, досвід яких перевірений роками

  • максимальний рівень оснащення

  • новітні лікувальні технології та високоякісні засоби

  • план лікування – виключно індивідуальний

Профілактика та лікування

Профілактика та лікування

Лікування у дерматолога передбачає перебування людини в денному стаціонарі в комфортних умовах та просторих палатах, обладнаних усім необхідним. У нашому центрі передбачена реабілітаційна програма, у тому числі та фізіотерапія. Кожен пацієнт може розраховувати на обов’язкове спостереження та постійне консультування. Як показує життя усі хвороби шкіри, принаймні більшість з них, беруть свій початок із патології саме внутрішніх органів або порушенням процесу обміну речовин, отже фахівці розглядають різні засоби й всілякі процедури, які своєю дією безпосередньо направлені на якісне очищення організму.

Центр «Fine Line» завжди працює для людей, бажаючи бачити їх здоровішими та красивішими. Саме для цього призначаються різні сорбенти, корисні очищальні клізми та правильна дієта з переважанням клітковини у раціоні. Послуги дерматології доступні кожному, залежать від виду захворювання і способу лікування. Ознайомитися попередньо з вартістю послуг можна по номеру телефону, зазначеного на сайті.

Відзначимо, що за умови обов’язкового дотримання пацієнтом всіх рекомендацій лікаря – ми гарантуємо високу результативність та ефективність лікування дерматологічних захворювань.