Короткий зміст статті:

Чистка обличчя це дуже важливий крок у догляді за шкірою, який допомагає видалити залишки косметики, бактерії, забруднення і надлишок шкірного сала. Про ефективність таких методів є багато міфів, проте, не варто самостійно проводити такі процедури у домашніх умовах.

Міф 1: господарське мило для очищення шкіри обличчя

Є покоління людей, які вважають, що господарське мило підходить для будь якого типу шкіри і допомагає очистити шкіру від будь яких забруднень. Оскільки у господарського мила високий рівень ph і порушує природний кислотно-лужний баланс шкіри і схильний призводити до пересушування шкіри, подразнення і появи прищів чи комедонів.

Міф 2: Домашні скраби для обличчя з содою

Сода є інгредієнтом низки “домашніх” рецептів краси. Всі вони обіцяють глибоке очищення пор, видалення чорних цяток та зменшення жирності шкіри. Але варто знати, що сода є дуже агресивним засобом, який здатний пошкодити шкіру, зробити її сухою, тонкою, чутливою і схильною до появи запалень. Через високий рівень ph соди – такі “домашні” методи можуть зруйнувати бар’єр шкіри і сприяти розмноженню бактерій. Сода не призначена для застосування її для очищення шкіри.

Міф 3: Лимон освітлить шкіру обличчя

Лимон має антиоксидантну, протизапальну та освітлювальну дію на шкіру. Але не всі знають, що лимонна кислота може спричинити опіки, почервоніння, свербіння, сухість шкіри і прояви алергічних реакцій. А під дією світла лимон може викликати підвищену чутливість до ультрафіолету, що сприяє появі пігментних плям, зморшок та ознак старіння.

Фахівці косметології FineLine безпечно і безболісно проведуть процедуру чистки обличчя перевіреними засобами. Та зможуть надати рекомендації щодо догляду за шкірою обличчя після процедури.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: