Короткий зміст статті:

Багато жінок, які побоюються змінювати свою зовнішність за допомогою пластики, вибирають крем для збільшення губ як альтернативу цим процедурам. І дійсно, навіщо поспішати на зустріч до косметолога і тим більше до пластичного хірурга, якщо можна використати більш гуманний спосіб? У чому особливість диво-крему для збільшення губ? І чи справді він такий ефективний, як заявляють виробники?

ЯК ПРАЦЮЄ КРЕМ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ?

Засоби для збільшення об’єму є декоративні та косметичні. І якщо помади та блиски надають моментальну візуальну пухкість, то креми й гелі мають накопичувальний результат, за умови постійного використання. З часом такі засоби посилюють природні процеси в тканинах, внаслідок чого і відбувається збільшення об’єму губ.

крем для збільшення губ

До складу кремів можуть входити:

 • гіалуронат натрію;
 • рослинні екстракти (м’яти, червоного перцю, імбиру);
 • пептиди;
 • силікон;
 • ефірні олії;
 • вітамінні групи.

Інгредієнти, що входять до складу кремів для збільшення губ, подразнюють шкіру, посилюючи кровообіг і стимулюючи вироблення колагену. Залежно від основних компонентів препарату, на губах може відчуватися поколювання і печіння або, навпаки, легка прохолода.

КОРИСТЬ КРЕМУ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

користь крему для збільшення губ

Перше, на що необхідно звернути увагу — це те, що в списку інгредієнтів кремів для збільшення губ представлена ​​величезна кількість корисних компонентів. Вони спрямовані на інтенсивне живлення, зволоження, пом’якшення і вирівнювання рельєфу шкіри. При регулярному використанні губи будуть мати привабливий зовнішній вигляд. Креми запобігають появі лущення, покращують циркуляцію крові та викликають її прилив, що робить природний відтінок насиченішим і яскравішим.

Також дані косметичні засоби сприяють загоєнню тріщин і ран на поверхні губ. Деякі з них можна використовувати як базу під декоративні продукти, оскільки вони пом’якшують і вирівнюють шкіру.
Креми для збільшення губ, за відгуками фахівців, володіють накопичувальним ефектом. Це вказує на те, що результат після першого застосування може бути непомітний. Корисні компоненти проникають глибоко в клітини шкіри та впливають на них зсередини, тому результат стає помітним з часом.

ПРИНЦИП РОБОТИ

користь крему для збільшення губ

Креми, які призначені для збільшення губ, допомагають розгладжувати зморшки, робити контур губ чіткішим, зволожувати шкіру. Головна перевага препаратів з даної кислотою — це глибоке зволоження. При використанні крему кислота проникає в далекі шари, забезпечуючи наповнення вологою шкіру зсередини. Крем допомагає розгладити дрібні зморшки, прибрати тріщини, збільшити розмір губ. При цьому вони стають спокусливішими та натуральнішими кожним днем.

ПІДСУМОК ПРО КРЕМ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

Щоденне застосування кремів дозволяє отримати чудовий результат. Зберігається природна краса, при цьому, не надаючи на організм дівчини шкідливого впливу.

крем для збільшення губ міф чи реальність
 • Постійний захист і живлення губ

 • Сприяє кращому виробленню колагену і еластину

 • Зникнуть неприємні симптоми, такі як лущення та свербіж

 • Допомагає позбутися появи зморшок

 • Відбувається розширення судин, завдяки чому посилюється приплив крові до губ

 • Шкіра виглядає молодою

 • Відновлення клітин відбувається швидше

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: