Чутлива шкіра потребує особливого догляду, оскільки вона чутливіша до подразнень та реакцій на зовнішні фактори. Обрати правильну процедуру та косметику, це важливе завдання для людей з таким типом шкіри. Ви дізнаєтесь ефективні методи догляду за чутливою шкірою, а також процедури, які допоможуть вам у цьому.

Чутлива шкіра: 3 правила по вибору догляду

По-перше, чутлива шкіра непередбачувана, тому слід вибирати догляд, будь то процедури чи косметику відносно цього. Наприклад косметичні засоби для чутливої шкіри мають містити гіпоалергенні властивості та в них повинно бути повністю відсутні агресивні компоненти. Це важливо оскільки в чутливої шкіри можуть виникнути алергічні реакції майже на будь-який з компонентів.

Наступним правилом буде – щоденне очищення. Ваш вибір повинен впасти на м’які очищувачі, які не містять агресивних спінювачів та ароматизаторів. Завдяки цим засобам ви позбудетесь від забруднень без подразнення.

І на останок, регулярне використання засобів, що зволожують є обов’язковим кроком у догляді за чутливою шкірою. Ваш вибір повинен падати на засоби з мінімальною кількістю компонентів та з відсутністю шкідливих речовин. А от що може зволожити в засобах це: алое, гіалуронова кислота та різні вітаміни, вони покращать стан шкіри.

чутлива шкіра та способи вибору догляду

Консультація косметолога: чутлива шкіра

Щоб грамотно підібрати доглядові засоби та записатися на правильні процедури для чутливої шкіри вам на допомогу прийде косметолог. Цей спеціаліст зможе визначити ваш підтип шкіри та запропонувати чи порадити якісь засоби по догляду за шкірою. Щодо процедур це може бути пілінг шкіри, можливо мікротокова терапія, але це під індивідуальні параметри. Також можуть бути підібрані інші доглядові послуги.

Поради щодо догляду за чутливою шкірою

Сприймайте догляд за шкірою, як приємну рутину для того, щоб відчувати себе та виглядати найкраще. Не бійтесь експериментувати з різними засобами, але це слід робити обережно, перед використанням засобу нанесіть його спершу в малій пропорції.

догляд за чуливою шкірою

Додаткові методики догляду за чутливою шкірою

Для догляду за чутливою шкірою потрібний уважний підхід не лишень до вибору косметичних засобів, але й харчування чи режиму. Стан шкіри повністю пов’язаний із вашим організмом та його здоров’ям. Не контактуйте зайвий раз із зовнішніми факторами, такими як сильний вітер, мороз чи сонце. Також рекомендуємо використовувати протисонцевий крем з високим рівнем захисту від УФ.

Висновки

У підсумку, чутлива шкіра вимагає комплексного догляду, який поєднує правильну косметику, здоровий спосіб життя та уважне ставлення до власного організму. Пам’ятайте, що ви заслуговуєте на найкраще, тому не залишайте вашу шкіру без належного догляду.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: