Короткий зміст статті:

ЧОГО БОЯТЬСЯ ЧОЛОВІКИ: БЕЗЦІННА КРАСА

Коли говориш чоловіку: “Я їду в косметологію”, у його голові одразу прокидаються математик, економіст і спеціаліст з міжнародних відносин. Автоматично обраховуються усі фінансові витрати і ризики, а на підсвідомому рівні покупка нової машини відкладається ще на якийсь період часу. І в цьому є сенс: чоловіки звикли, що з жінок витягують все до останньої копійки. Навіть є ТОП сегментів, де можна втратити свідомість від смски з банку.

Чого бояться чоловіки? - 27/05/2024

ЧОГО БОЯТЬСЯ ЧОЛОВІКИ : № 1 – ПЕРУКАРНІ

Це – страшний сон будь-якого чоловіка. Тобто, ти можеш піти в перукарню і прекрасно там провести час, а ще краще – в барбершоп. За бороду та стрижку голови 100 % вкладешся в 300 грн. Але коли йде твоя жінка – готуй мінімум 500 грн. І то не факт, що вона не захоче якесь мілірування чи укладку. І от вже ПриватБанк присилає тобі сповіщення: “-1200 грн оплата з якісь-там послуги”. Я вже мовчу про фарбування: це – просто жах.

ЧОГО БОЯТЬСЯ ЧОЛОВІКИ: № 2 – МАНІКЮР, ВІЇ, БРОВИ…

Взагалі, ці локальні процедури – дуже дивні. Переважно, чоловіку й так важко помітити різницю, ще й гель-лак на руках твоєї жінки автоматично додає тобі 5 днів каторги з миттям посуду бо “я не можу мити, у мене – манікюр”. Ціни й так стартують від 300 грн до 1000 грн, залежно від міста та майстра, і це – не один раз на рік, а кожен місяць. Добре, якщо місяць має 31 день. А ще є вії – від 400 грн, та брови – від 300 грн. Одним словом, банківська картка починає просто плавитись від напливу транзакцій.

ЧОГО БОЯТЬСЯ ЧОЛОВІКИ: № 3 – КОСМЕТОЛОГІЯ

Це – чорна діра у сфері фінансів. Люди чомусь привикли, що тут мають “дерти” гроші за все. “Тобі потрібно ось це? Купи ще ось це. А як же без цього. Так, у нас є ще і це”, –  ось так прихід в косметологію виливається у вартість путівки до Туреччини. Жінки все це сприймають по-іншому, а чоловіки – більш практичні. Якщо ж це має якийсь ефект – о’кей. Ми тільки раді. Якщо ж це – просто процедура з категорії “зроблю і, може, допоможе”, то у чоловіка гарантовано з’являться зморшки на чолі від злості. Але що поробиш – хочеш красиву жінку – терпи.

FINELINE пропонує АЛЬТЕРНАТИВУ!

З першими двома пунктами допомогти ми не можемо. Банально – ми цим не займаємось. Проте, у плані косметології ми мали велике бажання змінити все на краще. Така собі “регіональна революція”, яка зробила красу та догляд менш приголомшливими для сім’ї. До прикладу, ми купили найновіший в Івано-Франківську апарат для лазерної епіляції. Можливо, на деякі ділянки він виходить на 20 гривень дорожчий за конкурентів (ну, не усім же робити знижки під 40 %), але, це – чесно. Ми не занижуємо параметри та ніяким чином не впливаємо на кількість процедур. Дерти з вас гроші – це вже з самого початку – погана бізнес-модель. Наші спеціалісти ведуть окрему статистику по параметрах, тому, навіть після першої процедури ви вже отримаєте ефект, який нашим конкурентам і не снився. Все просто – косметолог FineLine використовує максимально ефективні параметри, підібрані саме для вас. Це вже радикально змінює підхід до роботи з клієнтами.

Чого бояться чоловіки? - 27/05/2024

Часто люди звертаються до нас з бажанням схуднути за 7 днів. І дуже часто йдуть додому, не витративши ані копійки. Бо в них просто немає жиру. Не треба брати кошти за те, що й так буде неефективним. Наведу вам приклад. У нас є дуже популярна послуга у Івано-Франківську– Кріоліполіз з найкращою ціною . За допомогою холоду ви можете втратити від 1 до 3 см в талії за першу процедуру. Проте багато людей цікавились ділянкою рук. Ми чесно все проводили та вели статистику, згідно якої виявилось, що це – малоефективно. І … ми просто прибрали ці “руки” з процедур. Знову ж таки, ви платите за ефект, а не за процедуру. Все – чесно.

Безліч людей звертаються до нас щодо лікування грибка ніг. І ми це доволі ефективно вирішуємо. Проте, у нас є свій підхід: 1. консультація у подолога, 2. підбір процедури, 3. оцінка результату, 4. у разі необхідності, – зміна процедури. Ніхто не буде лікувати вас роками від того, що можна вилікувати за 30 днів. Тому люди нам довіряють, а ми не шукаємо способу зменшити об’єм вашого гаманця.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: