Здоров’я шкіри, безпосередньо, залежить від того, як добре ви її очищуєте, особливо після макіяжу. Саме тому так важливо робити це правильно. Розповідаємо про найпоширеніші помилки при очищення шкіри.


5 міфів про очищення шкіри - 26/02/2021

Міф 1: Потрібно обов’язково вмиватися

Це твердження правильне, але багато хто розуміє його по-своєму. Вам може здатися, що одного вмивання досить, щоб змити макіяж. Насправді ж вода не справляється з тональним кремом, особливо в області заломів. Можете легко в цьому переконатися самостійно: після вмивання протріть обличчя ватним диском, і ви побачите, що на ньому ще є залишки макіяжу. Щоб добре розчинити макіяж, обов’язково скористайтеся молочком для зняття макіяжу.


Міф 2: Очищати шкіру потрібно двічі на день

Навіщо ж обмежувати себе? Очищати шкіру потрібно в міру необхідності: після кожного тренування, після тривалої дороги, вранці і ввечері, особливо якщо у вас жирна шкіра. Але якщо у вас чутлива шкіра, варто вмиватися не так часто і тільки делікатними очисними пінками. І ніякої гарячої води!

5 міфів про очищення шкіри - 26/02/2021

Міф 3: Умиватися потрібно холодною водою

Кажуть, що шкіру потрібно протирати кубиками льоду або тонізувати її холодною водою. Насправді ж такий підхід може посилити такі проблеми, як часте почервоніння шкіри або купероз. Найоптимальніший варіант – вмиватися водою кімнатної температури.

Міф 4: Очищення шкіри – це золоте правило догляду

Звичайно, дотримуватися правил догляду за шкірою повинна кожна дівчина, яка хоче запобігти появі акне, жирного блиску або, навпаки, сухості. Але в б’юті-ритуалах слід все ж прислухатися до власних відчуттів. Якщо після молочка ви не відчуваєте, що обличчя стало чистим, скористайтеся додатковими засобами – масками з глини, легким пілінгом.


Міф 5: Якщо на обличчі немає макіяжу, досить лише води

Після насиченого робочого дня одного вмивання водою недостатньо. Адже шкіру потрібно очистити не тільки від пилу, але і від жиру, що скупчився на обличчі. Тому молочко для очищення або міцелярна вода – однозначний маст-хев в будь-якій ситуації.

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right