Консилери безсилі в боротьбі зі зморшками та синцями під очима – вони лише частково приховують їх, і водночас сприяють сухості шкіри навколо очей. Якщо Ви нехтуєте доглядовими кремами, любите потерти очі та лягти спати з макіяжем – очікуйте перших зморшок та складок під очима. У свою чергу погляд робиться сумним та виснаженим.

Круги під очима

Чому виникають темні кола під очима?

Багато жінок вважають, що причина цього – недосипання, що частково є правдою. Проте їх може бути набагато більше. Наприклад, в холодну пору та в сезон простуд круги під очима стають більш помітними. Головна причина появи сильних синців під очима – це зношеність шкіри. Через тонкий шар епідермісу просвічуються капіляри і з’являються сумнозвісні синці. Дуже виражені синці під очима можуть бути ознаками ниркової та печінкової недостатності.

Що можна зробити?

Синці під очима – це скупчення капілярів під тонкою шкірою. Швидко забрати їх допоможе тільки ущільнення епідермісу. Фахівці косметології  FINELINE рекомендують корегувати зону під очима філерами. Філер ущільняє шкіру, вона стає краща за якістю, постійно збагачуються структурні елементи епідермісу, судини стають менш помітними.
Крім того, темні кола під очима не завжди мають судинну природу, часто це дефіцит втрати об’єму, котрий був в ділянці носослізної борозди раніше.

Синці під очима? ФІЛЕР!

Філер розподіляється під кругові м’язи ока. При ін’єкції невеликої кількості філера утворюється подушечка, яка зменшує круги під очима, внаслідок чого погляд становиться виразнішим.
Деякі філери у своїй структурі крім гіалуронової кислоти містять комплекс амінокислот. Це позитивно впливає на структуру молекул колагену. Синці зникають не тільки через те, що підіймаються тканини, а ще й тому що тканинами дали «підкріпитися» гіалуроновою кислотою. Ефект такого живлення триває близько року.

Зменшення синців під очима , підтягнута шкіра навколо очей, підняті брови, ледь пухкі губи та рівний тон шкіри – все це робить обличчя свіжим,  як після відпочинку. Фахівці Центру Інноваційної медицини та косметології FINELINE нададуть Вам рекомендації  щодо процедур за Вашим типом обличчя.

Знайдемо та знешкодимо. Боротьба зі зморшками та синцями під очима. - 23/06/2021Чого бояться чоловіки!
Весільна підготовка: коли й скільки?

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right