Коли ви втомлюєтесь, ваша шкіра втомлюється також. В цей період вона потребує відпочину та правильного догляду.
Те, що наша шкіра потребує відпочинку, помітно за багатьма ознаками. Знижується пружність, стає м’якою на дотик, змінюється відтінок – шкіра стає сірою та з’являються темні кола під очима. Врешті-решт, втомленій шкірі не вистачає колагену, як наслідок вона стає сухою і тонкою.

Відновлення втомленої шкіри - 26/02/2021

Фактори, які впливають на втомленість шкіри:
-перебування на сонці
-стрес
-недостатньо сну
-неправильний догляд
-паління, алкоголь, нічний спосіб життя
-малорухомий спосіб життя

Домашній догляд
Втомлена шкіра потребує догляду і живлення. Тому обов’язковим є використання масок. Навіть якщо у вас обмаль часу, найдіть час для домашніх процедур, тому що ознаки втоми мають здатність накопичуватись. Щоб вибрати варіант домашнього догляду саме для вашого типу шкіру, проконсультуйтесь з косметологом щоб уникнути проблем.

Догляд в салоні
Перша процедура, яку можна порекомендувати для втомленої шкіри – курс масажу для обличчя. Масаж збільшить прилив крові до шкіри, стимулює виробіток колагену,збільшується метаболізм, шкіра підтягується, оновлюється. Можна також спробувати й інші процедури, які рекомендує ваш косметолог. Ефективними процедурами є плазмоліфтинг.
Також корисна біоревіталізація – насичення глибоких шарів шкіри гіалуроновою кислотою.

Важливо також, пити достатню кількість води протягом дня.
Не забувайте, що ваші шкірі потрібен здоровий сон. Якщо ваша шкіра втомлена, вам необхідно найти час щоб виспатись. Намагайтесь лягати спати раніше. Це надасть свіжість вашій шкірі та всьому організму в цілому.

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right