Весільна косметологія: 7 необхідних процедур - 25/02/2021

 Весілля, безумовно, той день коли обличчя та тіло нареченої притягують погляди в першу чергу нареченого, гостей та шкільних подруг. А ще декілька десятків камер – загалом, відчуття як на червоній доріжці.

 Виглядати впевнено і блискуче в цей день це природне бажання та обов’язок кожної дівчини, тому сьогоднішній день наречені все частіше додають косметологічні послуги в список весільних справ.

Фахівці в косметології Fineline, що в Івано-Франківську, вибрали найефективніші процедури, які допоможуть підкреслити вашу природну красу.


Новітня процедура 21 століття – корекція фігури методом розщеплення жирових відкладень за допомогою низьких температур. Доречі, апарат кріоліполізу з’явився вперше в Західному регіоні саме  в Fineline, тому тут про нього знають абсолютно все.

Весільна косметологія: 7 необхідних процедур - 25/02/2021

Ще однією з методик корекції фігури є ліполітична терапія. За допомогою введення непрямих ліполітиків  можна  досягти бажаних результатів по втраті об’ємів на тілі та обличчі.


Наступною  процедурою є ін’єкції для профілактики зморшок. Оскільки в цей день обличчя буде емоційно активним, доречним буде  ряд ін’єкційних процедур.

Ботулінотерапія  призначена для корекції мімічних зморшок, так званих, гусячих лапок навколо очей, «складки гніву» і «зморшки гордині», ботокс  розслабить  м’язи обличчя, а з проходженням цілого комплексу процедур, ще й допоможе контролювати вираз обличчя та емоції.


Весільна косметологія: 7 необхідних процедур - 25/02/2021

Ще однією популярною процедурою 21 століття є контурна пластика, до якої входить: збільшення об’єму губ , вилиць, корекція овалу обличчя та носослізної борозни за допомогою гіалуронової кислоти


Обов’язковими, на думку спеціалістів Fineline, є  мезотерапія та біоревіталізація. Завдяки цим процедурам  зволожується  та омолоджується  шкіра ,активуючи власні процеси утворення колагену  і збагачуючи  дерму  комплексом вітамінів, пептидів та інших активних компонентів.


Весільна косметологія: 7 необхідних процедур - 25/02/2021

Ділянки, які має змогу бачити ваш наречений в першу шлюбну ніч потребують особливої уваги , і у клініці Fineline проводиться ефективна та  безболісна лазерна епіляція александритовим лазером.

Не забуваємо і про медовий місяць: щоб шкіра на тілі виглядала пружною, підтягнутою, без проявів целюліту,  в Fineline проводять дієвий антицелюлітний масаж з обгортанням, вакуумно-роликовий LPG  масаж.


Якщо ви відчуваєте, що є ділянки, які можна трішки покращити, то команда фахівців клініки Fineline вам у  цьому допоможе. Головне розпочати заздалегідь, за 2 – 3 місяці до вашого весілля.