9 / 100

Позбудьтесь зайвої ваги без хірургічного втручання

Після того, як ви і ваш лікар оберете ділянку для корекції фігури, пристрій розташовується на вашому тілі і застосовується контрольоване охолодження. Під час процедури ви можете читати, перевіряти соцмережі або навіть подрімати.

Після процедури

Процедура заморожування жиру кріоліполіз є повністю нехірургічною, тому ви можете одразу повернутись до нормальної діяльності.

Технологія, що стоїть за кріоліполізом

Апарат кріоліполізу надійно забезпечує високу точність контрольованого охолодження, щоб м’яко і ефективно націлюватись на жирові клітини під шкірою. Оброблені жирові клітини кристалізуються (заморожуються), потім гинуть. З часом ваше тіло(лімфатична система) природно обробляє жир і усуває ці мертві клітини.

Результатами клінічних досліджень доведено, що кріоліполіз ефективно корегує форму тіла. Перші результати можна побачити вже через два-три тижні. Найбільш ефективні зміни буде помітно в наступні два місяці. Близько півроку після лікування зруйновані жирові клітини будуть виводитися з організму. В комплексі з правильним харчуванням, ви дуже скоро побачите помітний результат «до» та «після» кріоліполізу. Процедура є нехірургічним, найбільш безпечним і ефективним способом зменшення зайвої ваги. Швидке схуднення без пігулок, жорстких тренувань, дієт та навіть операцій – це не магія, це вже реальність, і вона доступна в клініці Fine Line, в Івано-Франківську. Ціна – більш ніж доступна, діють постійні акції та пропозиції.


Унікалькість процедури кріоліполізу - 25/02/2021

Для кого дана процедура?

1.Процедура підходить для чоловіків та жінок, в яких є помітні жирові відкладення в різних зонах.

2.Процедура підходить для зон, з яких необхідно видалити стійкі жирові відкладення.

3. Процедура підходить для людей, які хочуть позбутися живота та боків з нульовими часовими витратами.