Ультразвукове дослідження органів малого таза – це один із найпоширеніших та інформативних методів ранньої діагностики гінекологічної патології. В основі методу лежить візуалізація структури органів шляхом порівняння можливостей різних тканин поглинати та відбивати ультразвукові хвилі, які своєю чергою показують повну картину ваших органів після чого лікар може зробити висновки щодо цього у клініці FineLine, що в Івано-Франківську.

РІЗНОВИДИ УЗД ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗУ

  • Трансвагінальне УЗД – це спосіб діагностики гінекологічної патології при якому датчик УЗ-апарата вводять безпосередньо в піхву, що дозволяє максимально точно оцінити зміни та загальний стан в органах. Цей метод показаний виключно жінкам, які живуть статевим життям;

  • Трансабдомінальна ультразвукова діагностика – дослідження органів малого таза через передню черевну стінку. Метод використовується у дітей та жінок, які не ведуть статеве життя, а також у вагітних в другому та третьому триместрах вагітності. Класичний метод дослідження гінекології, що дозволяє привести повний огляд органів малого таза.

УЗД органів малого тазу - 24/07/2021

Щоб запобігти гінекологічних захворювань потрібно слідкувати за своєю гігієною та робити УЗД органів малого таза для профілактики.