Ультразвукове дослідження органів малого таза – це один із найпоширеніших та інформативних методів ранньої діагностики гінекологічної патології. В основі методу лежить візуалізація структури органів шляхом порівняння можливостей різних тканин поглинати та відбивати ультразвукові хвилі, які своєю чергою показують повну картину ваших органів після чого лікар може зробити висновки щодо цього у клініці FineLine, що в Івано-Франківську.

Переваги УЗД суглобів у косметології FineLine

РІЗНОВИДИ УЗД ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗУ

  • Трансвагінальне УЗД – це спосіб діагностики гінекологічної патології при якому датчик УЗ-апарата вводять безпосередньо в піхву, що дозволяє максимально точно оцінити зміни та загальний стан в органах. Цей метод показаний виключно жінкам, які живуть статевим життям;

  • Трансабдомінальна ультразвукова діагностика – дослідження органів малого таза через передню черевну стінку. Метод використовується у дітей та жінок, які не ведуть статеве життя, а також у вагітних в другому та третьому триместрах вагітності. Класичний метод дослідження гінекології, що дозволяє привести повний огляд органів малого таза.

УЗД органів малого тазу - 30/11/2023

Щоб запобігти гінекологічних захворювань потрібно слідкувати за своєю гігієною та робити УЗД органів малого таза для профілактики.

ПОКАЗАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУРИ

показання до виконання узд органів малого тазу
  • Діагностика вагітності на ранніх термінах.
  • УЗД малого таза у жінок необхідно проводити при порушеннях менструального циклу (затримка менструації, початок менструації раніше терміну, кровотечі в середині циклу), при рясних або мізерних менструаціях, при відсутності менструації, при різних виділеннях з піхви, при болях внизу живота, при появі виділень в період менопаузи.
  • За допомогою гінекологічного УЗД виявляються різні захворювання: від запальних гінекологічних захворювань до доброякісних і злоякісних утворень матки і яєчників (в тому числі ендометріоз, кісти яєчників, ендометрит та ін.).
  • УЗД матки дає можливість ранньої діагностики міоми матки.
  • УЗД малого таза широко застосовується для моніторування фолікулярного апарату яєчників при лікуванні безпліддя і плануванні вагітності.
  • Ультразвукове дослідження малого таза призначається при прийманні протизаплідних і гормональних препаратів, при наявності внутрішньоматкового контрацептива («спіраль») для контролю і виявлення ускладнень.
  • УЗД при вагітності (акушерське УЗД) дозволяє спостерігати за нормальним розвитком плоду і своєчасно виявляти патологію.
  • В урології УЗД малого таза необхідно для виявлення причин розладів сечовипускання, нетримання сечі та патології уретри (сечовипускального каналу).

Ціни на УЗД гінекології

Назва Ціни
Обстеження матки від 200 грн
Обстеження ендометрії від 200 грн
Обстеження маткової труби від 200 грн
Обстеження яєчників від 200 грн
Обстеження сечового міхура від 200 грн