068-777-03-41
Онлайн Запис

АКЦІЇ НА ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ

до -50%

Ультразвукова діагностика у Івано-Франківську УЗД

Ультразвукова діагностика

⭐Комплексний УЗД огляд в Івано-Франківську на сучасному апараті у досвідченого лікаря ✅Безкоштовна консультація

Дякуємо. Вашу заявку отримано. Очікуйте на дзвінок
Заповніть всі поля
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

Ультразвукова діагностика2021-11-24T18:39:33+03:00

Ультразвукова діагностика (УЗД) стала невіддільною частиною медицини як у світі, так і у Івано-Франківську. Медичний центр FineLine проводить УЗД діагностику з використанням сучасного апарату, який може виявити понад 99% порушень в роботі внутрішніх органів. Також ми пропонуємо зручний онлайн запис, з яким ви забудете про черги до лікаря на ультразвукову діагностику. Приходіть у визначений час та будьте впевнені у результаті й компетентності спеціаліста.

ПЕРЕВАГИ УЗ ДІАГНОСТИКИ У КОСМЕТОЛОГІЇ FINELINE

КОЛИ РОБИТИ УЛЬТРАЗВУКОВУ ДІАГНОСТИКУ (УЗД)?

Ультразвукове дослідження широко застосовується для виявлення і запобіганню найрізноманітніших захворювань. УЗД є особливо важливим і інформативним у діагностиці захворювань серця і внутрішніх органів. Перелік основних симптомів до проходження процедури ультразвукової діагностики:

УЗД у Івано-Франківську
  • нудота;

  • біль в животі;

  • біль в серці і задишка;

  • біль у суглобах;

  • набряки на обличчі та ногах;

  • жовтяничний відтінок шкіри.

ВИДИ УЗД ДІАГНОСТИКИ

УЗД серця2021-05-18T13:24:02+03:00

Ультразвукова діагностика серця (ехокардіографія, ЕХО) необхідна для оцінки нормальної роботи серця та відстежування змін у його роботі, щоб вразі потреби вчасно звернутися до спеціаліста.

УЗД серця
УЗД вагітних2021-05-18T13:24:20+03:00

УЗД вагітності – це профілактична процедура для виявлення самої вагітності та запобігання різних хвороб плоду. Діагностика повинна проводитися в інтервал часу між 5 та 6 тижнем вагітності. На цьому терміні УЗД покаже сам факт маткової вагітності, також визначається місце прикріплення плодового яйця. Також встановлюється точний період вагітності. Так що можна вважати, що перше УЗД при вагітності – це найважливіший етап в контролі всього процесу.

УЗД вагітних
УЗД суглобів2021-05-18T13:24:55+03:00

Опорно-рухова система – охоплює кістки та м’язи, скорочення яких приводить в рух скелет людини, дає можливість пересування в просторі. Тому важливо проводити їх діагностику та в цьому вам допоможе наша косметологічна клініка FineLine.

УЗД суглобів
УЗД сечостатевих систем2021-04-19T10:52:13+03:00

У сучасній медицині УЗД органів сечостатевої системи є невід’ємною частиною діагностики урологічних захворювань. Ультразвукове дослідження сечостатевої системи направлено, перш за все, на оцінку стану нирок, сечового міхура, сечовивідних проток. Діагностика проводиться при наповненому сечовому міхурі та допомагає визначити наявність каменів, пухлин, а також інших патологій, які порушують функціонування системи.

УЗД жіночих статевих органів2021-05-18T13:25:24+03:00

Жіноча статева система виконую основну репродуктивну функцію жінки, і займає головне місце у виношуванні плоду. Діагностика органів малого таза – або жіночої статевої системи допомагає оцінити: анатомічну будову, розміщення, форму, контури матки, структурні особливості міометрію та ендометрію, наявність вузлів, поліпів, патологічно розширених судин, та функцію яєчників. Проводиться у певну фазу менструального циклу переважно з 4 по 6 день менструації, залежності від того на що саме лікар хоче звернути увагу.

УЗД органів малого тазу
УЗД м’яких тканин2021-04-19T10:38:56+03:00

УЗД м’яких тканин – це неінвазивне діагностичне обстеження, яке дозволяє оцінити шкіру, підшкірно-жирову клітковину і м’язи, з допомогою ультразвуку. Це обстеження є абсолютно безболісним і не несе ніякого променевого навантаження, а також дозволяє отримати швидкі результати.

УЗД щитовидної залози2021-05-18T13:25:52+03:00

УЗД щитоподібної залози – проста і безпечна для пацієнта процедура. Вона необхідна, щоб визначити наявність (або відсутність) патологій, запалень, новоутворень або інших проблем в цьому органі.

УЗД щитоподібної залози