Щороку в контурній пластиці з’являються нові методи бьютифікації обличчя і способи використання філерів на основі гіалуронової кислоти. У нашому матеріалі зібрані найпопулярніші, іноді навіть епатажні ін’єкційні процедури.

Контурна пластика – одна з найпопулярніших косметологічних процедур. Її головні особливості та переваги – мінімальна травматичність і швидкий результат. За максимально короткі терміни (від 30 хвилин до години) можна змінити форму і контур ділянок обличчя, які потребують корекції, та ще й без болю і наркозу.


Тренди 2020 в контурній пластиці - 25/02/2021

“Кути” Анджеліни Джолі

Анджеліна Джолі для багатьох є ідеалом краси, тому в різний час жінки зверталися до пластичних хірургів із запитами на “губи, як у Джолі”, “ніс, як у Джолі” і т.д. Зараз все більшої популярності набирає новий тренд – зміна кутів нижньої щелепи, “як у Джолі”.

Для створення ідеальних ліній необов’язково вдаватися до хірургічного втручання – потрібні результати досягаються шляхом введення філерів на основі гіалуронової кислоти. Препарати вводяться в підборіддя і область кутів нижньої щелепи, додають їм відсутні об’єми, надають чіткість і візуально виглядають як кістка.

Процедура безпечна, легко переноситься пацієнтками навіть без анестезії. Введення філерів проводиться через один прокол з кожного боку, тривалість ефекту зберігається до 18 місяців.


Тренди 2020 в контурній пластиці - 25/02/2021

“Губи диявола

Неоднозначний та епатажний б’юті-тренд ін’єкційної косметології. Простим збільшенням губ зараз вже нікого не здивуєш, тому “модниці” вирішили піти далі. Соцмережі заполонили фотографії “губ диявола”, або “губ-восьминогів”.За допомогою філерів змінюють зовнішній вигляд країв губ, надаючи їм гостру, хвилясту форму.

Якщо подібне збільшення губ буде проводити лікар в спеціальних умовах, використовуючи якісні препарати гіалуронової кислоти, то воно буде таким же безпечним, як і традиційне збільшення. Через деякий час (приблизно через 4-5 місяців) “губи-восьминоги” повернуться в колишню форму. Залишається тільки знайти лікаря-косметолога, який погодиться на проведення подібної процедури.


Тренди 2020 в контурній пластиці - 25/02/2021

Безопераційна ринопластика

Скорегувати незначні недоліки носа (асиметричну форму, западини, горбочок на спинці носа, підняти кінчик) можна, не вдаючись до хірургічного втручання. Препарати на основі гіалуронової кислоти вводяться через прокол на кінчику носа, процедура триває до півгодини, а її результат тримається до року.

Однак потрібно пам’ятати, що введений філлер додає об’єм, але не “розчиняє” кістку або хрящ, тому нічого зменшити він не зможе. Отже, виправити горбочок не вийде – можна лише заповнити філлерамі ямку поруч з ним. Безопераційна ринопластика неефективна при сильній деформації носа і викривленні перегородки.


Тренди 2020 в контурній пластиці - 25/02/2021

Безопераційна пластика підборіддя

Це процедура дозволяє гармонізувати овал обличчя, скорегувати асиметрію, прибрати ямку на підборідді. Часто цю корекцію проводять разом зі збільшенням губ і зміною кутів нижньої щелепи.

 Філлери дозволяють змоделювати підборіддя, зробивши його контур більш виразним і  усунути порушення пропорцій. Красиво окреслене підборіддя візуально робить обличчя молодшим.


В косметології Fineline контурну пластику проводять досвідченні фахівці з використанням якісних та сертифікованих препаратів.

Ціна на контурну пластику варіюється від об’єму введеного препарату.