В Інтернеті дуже багато різних додатків для здоров’я та фітнесу: безкоштовні, платні, корисні та не  дуже. Через це досить важко зрозуміти, з якого найкраще почати і які з них варті уваги. Перед тим, як завантажувати, важливо визначитись з цілями. Ви хочете схуднути? Підтягнути тіло чи просто відстежувати калорії та режим харчування? Про ефективних електронних помічників ми розповімо дальше.


MyFitnessPal

MyFitnessPal

Один із найкращих безкоштовних додатків для схуднення та підрахунку калорій. За допомогою нього можна стежити за КБЖУ і статистикою. В базі кілька мільйонів продуктів, і вона постійно поповнюється. Ви також отримаєте рекомендації про вибір порцій, а ще тут доступна синхронізація з однойменним сайтом. Тому ви зможете вести щоденник харчування з телефона і комп’ютера. Також є можливість додавати друзів, та хвалитися результатами, якщо під’єднаєте Facebook.

Доступна на IOS та Android.


Oh She Glows

Oh She Glows

Даний застосунок буде знахідною для поціновувачів рослинної їжі, які не люблять витрачати час на пошуки рецептів. В додатку є понад 140 рецептів, а красиві фото розігрівають апетит.

Доступна на IOS та Android.


Lose It

Lose It

Заслужене третє місце серед додатків для схуднення тримає LoseIt. Просто введіть назву продуктів, які ви з’їли або плануєте, і додаток зробить всі підрахунки за вас. Застосунок дозволяє ставити цілі, відстежувати щоденну кількість їжі та фізичні вправи. Також ви можете завантажувати фотографії своєї їжі, і додаток видасть вам інформацію  про її харчову цінність.

Доступна на IOS та Android.


Chlow

Chlow 

Спочатку можна подумати, що цей додаток не дуже потрібний, тому що просто відстежувати кількість часу, який ви витрачаєте на пережовування їжі. Багато з нас мають шкідливу звичку – їсти швидко, жувати мало, як наслідок – гірше відчуття насиченості. Тому, якщо ви хочете навчитися пережовувати їжу повільніше і насичуватися меншою кількістю, цей додаток для вас.

Доступна на IOS та Android.


Eat With Much – Meal Planner

Eat With Much – Meal Planner

З додатком планувати меню – легко. Внесіть свої цілі, графік і назву продуктів, які ви любите, і застосунок автоматично побудує меню для вас меню, базуючись на ваших даних. Це майже те саме, що мати свого особистого дієтолога.

Доступна на IOS та Android.


Waterbalance

Waterbalance 

Ветеран серед програм для схуднення, який закриває наш топ додатків для схуднення. . Легкий та функціональний він  буде слідкувати за водним балансом вашого організму. Введіть індивідуальні параметри: вагу, ріст, вік та спосіб життя, і застосунок порахує необхідний об’єм води.

В основному меню зображений силует людини, який наповнюється водою, в міру того, як ви додаєте нові записи.  Waterbalance дуже негативно відноситься до алкоголю, кави та чаю. Якщо ви випили протягом дня 0,5 л води, а вечером бокал вина – весь набраний баланс опуститься до нуля.

Доступна на IOS та Android.


Звичайно, додатки не зроблять все за вас, але допоможуть досягти потрібних результатів. Головне – це самодисципліна та правильно поставлені цілі.


ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right