Сьогодні процедура нанесення альгінантної маски є в переліку послуг кожного косметологічного салону. Популярність обумовлена цілим комплексом позитивних ефектів, які вона надає шкірі.


Що таке альгінантна маска? - 28/02/2021

Альгінантна маска – це натуральна косметична процедура, яка забезпечує швидкий та вражаючий результат, усуваючи дрібні зморшки, має ліфтинговий ефект, залишає шкіру свіжою, еластичною та сяючою.


Основним компонентом альгінантної маски є альгін (альгінат натрію) або натрієва сіль альгінової кислоти  – зараз ви точно згадали вчительку хімії, тому простіше  – це сполука, яку отримують з морських водоростей. При змішуванні з водою або гелем на водній основі складники утворюють речовину, яка є сховищем  для активних компонентів, які при нанесенні мігрують у вашу шкіру.


Що таке альгінантна маска? - 28/02/2021

Альгінантні маски надають виражений ліфтинговий ефект. Це обумовлено здатністю морських водоростей стимулювати обмін речовин в клітинах шкіри. Вони тонізують її, відновлюють цілісність клітинних мембран, активізують утворення колагену, звужують пори, запобігають появі запальних елементів, знімають запальний процес, покращують клітинне дихання. . Морські водорості прискорюють жировий обмін, вони незамінні в антицелюлітних програмах


Оскільки альгінантна маска добре зв’язує воду, вона швидко відновлює водний баланс шкіри, що в свою чергу призводить до помітного покращення її  зовнішнього  вигляду. Шкіра стає гладенькою, свіжою, сяючою та підтягнутою.

Коментує косметолог клініки Fineline Леся Кобітович
Що таке альгінантна маска? - 28/02/2021

Альгінантні маски можна використовувати для всіх типів шкіри, і вони можуть бути доповнені різними натуральними добавками: порошковими екстрактами трав, ефірними маслами, різними видами глини. За допомогою спеціальних добавок, альгінантні маски можуть бути направленні на вирішення різних проблем шкіри. Косметологи рекомендують наносити під альгінантну маску сироватку або крем, які підходять вашому типу шкіри. Маска багаторазово підсилить їх вплив на шкіру і допоможе отримати більш виражений і тривалий ефект.


На сьогодні на ринку є великий вибір масок для домашнього використовування, проте, як правило,  наносити її вдома проблематично. Якщо у вас немає помічника – косметологи клініки Fineline у Івано-Франківську проведуть процедуру нанесення альгінантної маски професійно та ефективно.

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right