Якщо ще знаходяться люди, які вважають, що достатньо догляду за обличчям, а за тілом необов’язково, то вони глибоко помиляються. За тілом також необхідно доглядати і особливо з віком, коли виснажуються власні ресурси організму і наша шкіра втрачає колишню пружність, стає сухою і в’ялою, починають проявлятися проблемні ділянки і посилюється, всупереч нашому бажанню, локальне відкладення жирів, що псує наш настрій.

Процедури по тілу Івано-Франківськ допоможуть призупинити або і зовсім запобігти, в залежності від стану, вади нашої шкіри і тіла.

Спеціально підібрані нашими високопрофесійними фахівцями косметологічні процедури з урахуванням віку та особливостей організму допоможуть повернути втрачену форму тіла, надати шкірі еластичність і пружність, і просто повернути гарний настрій.

Своєчасне звернення в наш центр допоможе позбутися від проблеми, оскільки фахівці центру «Fine Line» щодня стикаються з великою кількістю дерматологічних захворювань і недоліків, і напрацьований досвід, помножений на знання, цілком цьому сприяють.

Пропоновані нами процедури

Процедури, що надаються кожен день нашими фахівцями і якими слід скористатися, спрямовані виключно на досягнення ідеальних форм.

Обгортання тіла

Обгортання тіла – процедура, спрямована на поліпшення стану шкіри, коли вашому тілу

не вистачає пружності і бархатистості. Саме обгортання використовується в програмах корекції фігури, позбавленнї целюліту, зниженні надмірної ваги, при лікуванні міозиту і плекситу, дуже часто рекомендується при спортивних травмах.

В процесі обгортання використовуються натуральні складникі, як шоколад, мед, що робить процедуру приємною, а также водорості і глина, відомі своїм дивним і дієвим ефектом на стан шкіри. Професійна косметика Germaine De Capuccini (Швеція), яку застосовують у нашому центрі фахівці, лише добавляє ефективності.

Скарбування тіла

Дуже приємна процедура, під час якої, в стані повної розслабленості, видаляються відмерлі клітини, що забивають пори і викликають дрібні проблеми шкіри. Майстер нашого центру видаляє акуратно ороговілі клітини шкіри, що в результаті очищує та омолоджує шкіру, яка стає еластичною та гладенькою, покращується тон і колір шкіри.

Даною процедурою підготовлюють шкіру для подальшого глибшого проникання поживних речовин при обгортанні, що безумовно підвищує ефект.

Масаж тіла

Уникнути численних захворювань реально регулярним проведенням масажу тіла, виконувати який повинен кваліфікований фахівець. Перед початком процедури фахівець оцінить загальний стан пацієнта, розбереться з можливими протипоказаннями і тільки за результатами обстеження призначить і в подальшому здійснить або загальний масаж тіла, або масаж конкретної зони. Якщо ви бажаєте мати відмінне самопочуття та гарний настрій – скористайтеся послугою «масаж тіла» в нашому центрі. Курс загального масажу правильным буде поєднати з лімфодренажним або антицелюлітним массажем.

Відзначимо також, что курси лікувального і профілактичного масажу можуть значно відрізнятися, більш детальну інформацію надасть наш фахівець при особистій бесіді.

Антицелюлітний масаж

Проблема целюліту не тільки знайома більшості жінок всіх комплекцій і віків, та й ще проблема, від якої кожна жінка мріє позбавитися якнайшвидше. Доступність услуги позволяє усім жінкам нею скористатися, а наші фахівці в змозі повернути клієнту тонус шкіри, налагодити циркуляцію рідини, створити умови для рівномірного відкладення підшкірного жиру і позбавити від ненависної «апельсинової кірки».

[menu-card id=”22″]