УЗД – діагностика організму людини за допомогою ультразвукових хвиль, які відображаються, проходячи через клітини і тканини органів людини.

При цьому виявлені зміни з точністю фіксуються спеціальним датчиком, а сучасні комп’ютерні технології відповідають за обробку отриманого датчиком сигналу, що дозволяє вивести його на монітор у вигляді зображення. Отримана таким чином інформація оцінюється фахівцем, який враховує морфологію, характер змін, що відбуваються в органах, кількість і ступінь наявних уражень в довколишніх тканинах, характер і динаміку патологічних процесів, що відбуваються в організмі хворої людини.

Переваги УЗД при дослідженні організму - 28/02/2021
  • Методика не має протипоказань,
  • безпечна
  • відрізняє досить висока  діагностична ефективність, простота,
  •  відсутність променевого навантаження (дозволяє досліджувати вагітних і дітей),
  • можливість багаторазового дослідження
  •  проводиться в режимі реального часу.

Ультразвукова діагностика в Івано-Франківську широко використовується в клінічній практиці. За останні кілька десятиліть метод став одним з найбільш поширених і важливих, адже забезпечує діагностику багатьох захворювань.

Істотною перевагою в порівнянні з іншими методами променевої діагностики є економічність методу. Так, вартість ультразвукового дослідження в кілька разів менше, ніж традиційного рентгенівського методу, і в десятки разів менше, ніж РКТ і МРТ. Тому УЗД у  діагностиці захворювань ряду органів і систем може розглядатися як кращий або основний метод діагностики.

У клінічно складних випадках результати УЗД дозволяють намітити план подальшого обстеження хворих з використанням більш ефективних променевих методів. УЗД широко застосовується для діагностики захворювань різних органів і систем. Особливо метод має високу діагностичну  ефективністю при дослідженні травної системи (печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози), серцево-судинної системи, сечостатевої (нирок, матки, яєчників, простати), в акушерстві (пренатальної діагностики), дослідженні поверхнево розташованих органів (молочних залоз, щитовидної залози, лімфатичних вузлів) і ін.

Ультразвукова діагностика в Івано-Франківську проводиться у клініці Fine Line лікарем з 25-ти річним досвідом медичної праці Оленою Шаар.

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right