Масаж є унікальною методикою фізичного впливу на організм, яка допомагає боротися з певними видами захворювання, покращує загальне самопочуття людини, надаючи йому життєву енергію. Масаж допомагає зняти судоми м’язів, відчуття дискомфорту, дратівливість, нервову збудливість. Покращує стан імунної системи та допомагає відновленню ушкоджених м’яких тканин за рахунок збільшення циркуляції крові в уражених ділянках, розширює і відкриває кровоносні судини, покращуючи кровообіг у ділянках, на яких проводився масаж.


Найпоширеніші випадки, коли потрібен  масаж:

  • Зниження імунітету;
  • Нервове виснаження;
  • Підвищена збудливість;
  • Синдром хронічної втоми;
  • М’язова гіпотонія;
  • Сколіоз;
  • Остеохондроз.

Переваги масажу при  зміцненні імунітету та профілактиці захворювань - 01/12/2020

Масаж допомагає покращити кровообіг.

І користь від цього справді безцінна – профілактика закупорки судин, збільшення кількості червоних кров’яних тілець, покращення кровопостачання м’язів, зменшення вмісту вуглекислоти та молочної кислоти в тканинах, покращення роботи серця, внаслідок чого відбувається комплексне тонізування організму та знімається втома.


Переваги масажу при  зміцненні імунітету та профілактиці захворювань - 01/12/2020

Зміцнення імунної системи. 

Внаслідок цього відбувається загальне поліпшення самопочуття, підвищення життєвого тонусу, з’являються бадьорість та гарний настрій. Особливо важливий масаж навесні і восени, у найбільш стресові для організму періоди, щоб підбадьорити і укріпити його та допомогти легше перенести загальне сезонне ослаблення.


Переваги масажу при  зміцненні імунітету та профілактиці захворювань - 01/12/2020

Очевидний психотерапевтичний ефект від масажних процедур.

Доведено, що масаж має заспокійливу дію на нервову систему людини. Атмосфера спокою та загальної релаксації зумовлює руйнування різноманітних психологічних блоків, спричинених щоденними стресами та переживаннями, послаблює відчуття занепокоєння, допомагає відновити душевну гармонію та впорядкувати думки.

60 хвилин масажу прирівнюються до 7-8 годин сну за силою відновного впливу на організм людини.


Про користь і цілющі властивості масажу, напевно, неодноразово чув кожен із нас. В першу чергу, масаж – це вплив на тіло і психологічний стан людини через шкіру, завдяки чому можна посилити чи послабити будь-які процеси в організмі, а також покращити роботу внутрішніх органів, зміцнити суглоби, посприяти кращій циркуляції крові та лімфи, зробити шкіру еластичною. Звісно, це далеко не повний перелік усіх тих переваг, які ми отримуємо при систематичному масажі, проте враховуючи актуальність питання зміцнення імунітету, ми розповіли саме про таку дію масажу.

У косметології Fineline масаж проводять досвідченні фахівці з досвідом роботи понад 10 років.