9 / 100

На просторах великого Інтернету часто можна наткнутися на жваві жіночі форуми, а на них -об’ємні обговорення досвіду лазерної епіляції. Чимало позитивних та менше негативних,  тому саме останні ми обрали та обговорили зі спеціалістом клініки FineLine.

Чи справді є мінуси в цій ідеальній, на першій погляд, процедурі?


Негативні відгуки про лазерну епіляцію. Чи справді все так погано? - 25/02/2021

Відгук №1

«Здавалось би, чим більше процедур – тим менше волосся. Але я чула від майстра моєї подруги , що волосся дано нам не просто так, і якщо їх стає менше, то швидше вони компенсують  недостачу.»

Коментує фахівець клініки FineLineСофія Шологонюк:

Лазер повністю видаляє волосся, для того необхідний курс, щоб видалити все до ідеальної гладкості а не один сеанс. Після кожної процедури його стає все менше і менше. Організм компенсовує – ми видаляємо, знову компенсовує – знову видаляємо і так до максимуму, тому після курсу гірше точно не стане а просто не буде волосся бо ввесь ресурс вичерпаний


Негативні відгуки про лазерну епіляцію. Чи справді все так погано? - 25/02/2021

Відгук №2

«Лазер не убиває волосся повністю, він його усипляє, і вони просто ростуть повільніше».

В цих словах є трішки правди, але… За один сеанс повністю видаляється тільки 20-50 % волосся, а те, що залишається починає рости повільніше та стає слабшим і чекає наступного сеансу, де видалиться повністю. І так кожну процедуру,поки не дійдемо до ідеальної гладкості.


Негативні відгуки про лазерну епіляцію. Чи справді все так погано? - 25/02/2021

Відгук №3

«Неможливо позбавитись від світлого та пушкового волосся.»

Можливо, та на світле і пушкове волосся потрібна більша кількість сеансів та трішки інший інтервал між процедурами.


Негативні відгуки про лазерну епіляцію. Чи справді все так погано? - 25/02/2021

Відгук №4

«Незрозуміла кількість сеансів, хотілось б знати точну кількість для прогнозування бюджету.»

 Кількість індивідуальна, все залежить від типу волосся, зони, кількості та багатьох інших факторів. До повного видалення потрібна мінімальна кількість – 6 сеансів. Результат є вже після першої процедури. В середньому зона бікіні, пахи, руки, ноги – 6-9 сеансів, обличчя – 8-12 процедур.


Негативні відгуки про лазерну епіляцію. Чи справді все так погано? - 25/02/2021

Відгук №5

«Я краще куплю фотоепілятор в інтернеті, аніж витрачу 15 тисяч гривень на лазерну епіляцію!»

Все, що розраховано для домашнього використання – не дає 100 % результату, бо виробник розраховує на те, що клієнт може не правильно застосовувати і не може допустити, щоб людина собі нашкодила. Тому ідеальної гладкості ви не доб’єтесь. І зараз на ринку багато сумнівних апаратів. Лазерну епіляцію виконує спеціаліст, який пройшов навчання та має всі сертифікати, тільки на сертифікованому апараті, та несе відповідальність за дану послугу і може розрахувати вам правильний та ефективний курс та параметри, які будуть підходити для вашого волосся. Якщо пройти курс лазерної епіляції – то можна позбутись волосся повністю. Фотоепіляція- це тимчасово, і в кінцевому результаті виходить, що економія не вигідна.


Отже, лазерна епіляція у кінцевому результаті виправдовує всі надії, тільки якщо набратись терпіння та систематично відвідувати процедури.

Ще один поширений страх перед епіляцією – біль, проте, це вже в минулому. Косметологія FineLine використовує найновіший апарат для лазерного видалення волосся у Івано-Франківську. Проведення процедури на даному апараті фактично безболісне, а позитивний ефект досягається у 96% клієнтів.

Дотримуйтесь графіку відвідувань призначеного фахівцем, виконуйте всі рекомендації і процедура лазерного видалення волосся  буде ефективною для вас!