Чи є ручний масаж обличчя сьогодні розумною альтернативою ін’єкцій краси?

Ще зовсім недавно масаж обличчя був чи не єдиною можливою антивіковою процедурою. Однак винахід апаратів і ін’єкцій краси кардинально змінили ситуацію на ринку б’юті-послуг: ручний масаж швидко втратив лідерську позицію. Сьогодні більшість жінок вважають його марною тратою часу, надаючи перевагу миттєвому ефекту, а не регулярному планомірного догляду “по-старому”. І даремно.

Виявляється, техніки масажу весь цей час розвивалися так само, як апаратні або ін’єкційні методики боротьби з віковими змінами шкіри обличчя. Сучасний масаж обличчя мало схожий на ніжну процедуру, до якої вдавалися наші бабусі.
На основі класики — роботі по масажних лініях — косметологи розробили методики, який передбачають більш інтенсивний вплив. Та ці методики діють не гірше медикаментозних. Головне – вибрати правильного фахівця.
Якщо результат видно після першої ж процедури, якщо сам процес приносить задоволення — це значить, що фахівця ви обрали правильно. Хорошому масажисту для помітного візуального омолодження обличчя досить провести 10 сеансів інтенсивно — курсом, а потім, щоб підтримувати ефект, повторювати масаж протягом півроку-року епізодично, але регулярно: раз у два тижні, наприклад. Тоді можна буде обходитися без ін’єкцій.

Масаж прекрасно справляється з найбільш поширеними проблемами: набряком обличчя, обвисанням тканин, зменшенням пружності шкіри. Він стимулює кровообіг та допомагає постачати в клітини шкіри активні речовини, що містяться в концентратах і сироватках, які використовує в роботі косметолог та масажист.
Задумайтесь, адже, коли нас не влаштовує зовнішній вигляд тіла, ми йдемо в спортзал або на йогу: качати-розтягувати м’язи. Ми переглядаємо своє харчування, збільшуємо фізичну активність, але ніяк не лягаємо під ніж хірурга або крапельницю.

Масаж обличчя як альтернатива ін’єкціям - 25/02/2021

Але найбільш важлива проблема з усіх — це, природно, зморшки. Всі ми знаємо, що їх формує гіпертрофована міміка. З мімічними зморшками останнім часом заведено боротися за допомогою ін’єкцій препаратів ботулотоксину. Масаж теж цілком успішно справляється із завданням. Правда, не так швидко і тільки в тому випадку, коли вікові зморшки ще не дуже глибокі.

Масаж обличчя протипоказаний вагітним, жінкам, чия шкіра вимагає глибокого чищення або запалена.