Тривале перебування під активним сонцем, зневоднення шкіри, сухість , пігментні плями – це ймовірні «сувеніри» з відпустки. Якщо так сталось, що робити? Запитуємо у косметологів клініки FineLine.

Найефективніші процедури після відпочинку - 28/02/2021

Проблема: пігментні плями

 Що робити: пігментні плями – це меланін, що накопичився в шкірі в результаті тривалого перебування на сонці.  Найбільш вірний спосіб, який допоможе позбутися від них – правильний домашній догляд, сонцезахисний крем, хімічні пілінги, мезотерапія та біоревіталізація. 

Найкраще почати з кислотного пілінгу, він знімає верхній шар шкіри  разом з пігментацією і тим самим освітлює і оновлює її.

Крім того, на б’юті-ринку є і домашні пілінги, які дають більш м’який ефект, але досить помітний результат.  Про те, який пілінг краще підібрати, вам підкаже косметолог. 

Але практично всі працюють не тільки на освітлення, а й на омолодження.  В результаті у вас буде чиста, свіжа шкіра з ідеально рівним тоном.


Проблема: сухість шкіри

 Що робити: якщо після відпустки ви помітили, що ваша шкіра стала «уже якась не така», вітаємо – у вас зневоднення. 

Проявляється воно по-різному: зниженням пружності, надмірною сухістю, аж до появи лущення і шорсткості. Щоб уникнути цього, важливо користуватися сонцезахисними засобами і добре зволожувати шкіру, але час не повернути назад – ваше обличчя вже постраждало і вимагає негайного відновлення.Перший крок до цього – глибоке зволоження.  Якщо взяти під контроль водний баланс в клітинах, ваша шкіра оживе і знову стане гладкою і бархатистою, без натяку на сухість. Обов`язково має бути повноцінний базовий догляд за шкірою (вмивання, тонізація, зволоження).Попереджаємо відразу: улюбленим, хоча і дуже ефективним денним кремом ситуацію не виправити.  В даному випадку в хід йде важка артилерія у вигляді косметологічного догляду. Підійдуть процедури: карбокситерапія, зволожуючі кислотні пілінги, мезотерапія, біоревіталізація. Краща з них – процедура біоревіталізації.

 Біоревіталізація – це ін’єкції на основі природного компонента – гіалуронової кислоти.  Остання і так міститься в нашій шкірі і забезпечує їй зволоження.  Але з віком і під впливом сонця запаси гіалуронової кислоти зменшуються, а разом з ними втрачається пружність, гладкість і свіжий колір обличчя. Ефект після процедури біоревіталізації проявиться протягом двох тижнів і триватиме до 1 року.


Найефективніші процедури після відпочинку - 28/02/2021

Проблема: судинні зірочки

 Що робити: багато дівчат мають судинні зірочки на своєму обличчі все життя, і маскують їх за допомогою тонального крему.  Але навіщо?  За довгі роки розвитку косметології придумано чимало різних способів позбутися від судинних зірочок на тілі та обличчі.  Допоможуть: грамотний домашній догляд, мезотерапія, біоревіталізація, пілінги на основі азелаїнової та ферулової кислоти та лазерні методики.

Найефективнішим з них вважається лазерне видалення.  Проводиться вона досить швидко і практично безболісно.Під час процедури ми «склеюємо» стінки судини за допомогою лазерного апарату, в результаті чого дрібна червона павутинка зникає безслідно, а великі судинні плями бліднуть і сильно зменшуються в розмірах.  При цьому навколишні тканини не травмуються.


Косметологи клініки Fine Line  знають як допомогти , тому якщо після відпустки потрібне відновлення вашій шкіри – обов’язково приходьте.

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right