Гладенька, чиста та здорова шкіра – один з головних критеріїв краси. Деяким здорова шкіра дана від природи, але більшість з нас хоча б раз в житті стикались з тим, що делікатно називають «недоліки». Всі знають, як може вплинути малесенький прищик на самооцінку. А якщо таких запалень десяток, і вони не хочуть сходити?

Вугрове висипання, або акне – це запалення сальних залоз. Сальні залози необхідні нашій шкірі, завдяки їх діяльності вона завжди залишається зволоженою, також секреція сальних залоз захищає шкіру від дії зовнішнього середовища. Але інколи в системі відбувається збій. Протоки сальних залоз закупорюються відмерлими клітинами, залоза запалюється і з’являється комедон або болючий прищ.
Акне – поширена проблема. В тій чи іншій формі зустрічається у 60-80% молодих людей. Деколи вугрі можуть з’являтись і у дорослих людей.

Як позбутися від акне?

Нерідко причиною виникнення акне стає зміна гормонального фону. Тому прищі — звичайна ознака статевого дозрівання. Але за появу вугрового висипу відповідальні не тільки гормони. Спровокувати виникнення висипу здатні стреси, незбалансована дієта, прийом деяких ліків. Самі по собі ці чинники не призводять до появи вугрів, але можуть стати тим самим «спусковим гачком», якщо у вас є схильність до акне. Вилікувати акне не так вже й складно, хоча для цього і потрібно чимало часу. Косметологи Клініки FINELINE мають у своєму розпорядженні все необхідне для позбавлення від даного шкірного захворювання.

Проте багато хто воліє займатися самолікуванням, що часто лише погіршує ситуацію.

Слід розібратися з деякими міфами, пов’язаними з цим захворюванням:

Міф № 1. Проти акне допомагають сонячні ванни. Така теорія вірна, але лише частково. Під впливом ультрафіолету шкіра дійсно стає трохи сухіша. Але засмага збільшує кількість мертвих клітин на поверхні шкіри, вони закупорюють протоки сальних залоз і прищів в результаті стає ще більше. Засмага — відмінний спосіб, щоб позбутися від одного — двох дрібних прищиків і через тиждень отримати десяток великих. Щоб уникнути виникнення неприємних наслідків через пару днів після прийняття сонячних ванн слід запланувати скрабування або м’який пілінг.

Міф № 2. Вилікувати акне можна частим умиванням. Змушені розчарувати чистюль: в боротьбі з прищами на обличчі надто часте «вологе прибирання» може завдати шкоди. Багаторазове умивання травмує шкіру і знищує її здорову мікрофлору. На пересушеній шкірі з’являються мікротріщини, в які потрапляють бактерії. Ослаблена, вона не може протистояти цим мікроорганізмам, і її стан погіршується.

Міф № 3. Вугрі потрібно видаляти вручну, поки вони не стали великими. Саме так і робило не одне покоління підлітків і їх батьків, про що, ймовірно, вони згодом пошкодували. Річ у тім, що при видавлюванні прищика на поверхню виходить тільки його частина, а те, що залишилось в шкірі провокує появу глибокого запалення. Крім того, такий метод травмує шкіру і канал сальної залози. Очищення шкіри обличчя (механічне або апаратне) рекомендується довіряти професійним косметологам і дерматологам. Ця процедура вимагає ретельної септичної обробки рук, дезінфекції інструментів , ультразвукових і контактних приладів для чищення пор.

Успіх лікування шкіри від акне полягає не тільки в позбавленні від уже наявних прищів, але і запобігти виникненню нових. Тому не варто припиняти догляд за шкірою відразу після того, як зникне останнє запалення. Лікувальні та діагностичні заходи слід продовжувати до тих пір, поки стан шкіри не стане стабільно хорошим.

Лазерне шліфування шкіри у Івано-Франківську

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right